کناره گیری باشگاه شهرداری کاشان از تیم‌داری در رشته‌های ورزشی .

باشگاه شهرداری کاشان از تیم داری در رشته های ورزشی کناره گیری کرد. به گزارش مدال به نقل از ایسنا، با رای اعضای شو ......

باشگاه شهرداری کاشان از تیم داری در رشته های ورزشی کناره گیری کرد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، با رای اعضای شورای شهر کاشان و به علت مشکلات اقتصادی، شهرداری کاشان از ادامه تیم داری در رشته های ورزشی انصراف داد.

امروز جلسه علنی شورا شهر کاشان برگزار شد و بررسی و تصمیم گیری در مورد ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان یکی از موضوعات مطروحه در سیصد و نهمین جلسه علنی شورا بود که اعضای شورا به اتفاق ادامه فعالیت این باشگاه را به صلاح ندانسته و رأی به پایان آن دادند.

وجود تعهد مالی کنونی باشگاه، تنگناها و مشکلات اقتصادی شهرداری، خروجی نامناسب باشگاه برای ارتقای ورزش همگانی و شهروندی، به کارنگرفتن و توجه نداشتن به استعدادهای بومی و ظرفیت های درونی ورزشی شهرستان، زیرساخت های نامناسب برای توسعه و بهره برداری از امتیازات و دستاوردهای حضور تیم های ورزشی در لیگ های ملی و فرا ملی، نداشتن ضرورت و تناسب وظایف شهرداری با تیم داری در سطح ورزش حرفه یی و...  به عنوان برخی از دلایل اعضای شورا برای مخالفت با ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان در این نشست مطرح شد.

تیم هندبال شهرداری کاشان در فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد و مجوز حضور در جام باشگاه ها را به دست آورد. هم چنین این باشگاه در دو رشته بسکتبال و فوتبال نیز در سال گذشته تیم داری کرده است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال