کناره‌گیری بایرن از رقابت برای جذب ستاره آلمانی

فابریتزیو رومانو تایید کرد که بایرن مونیخ برنامه ای برای پرداخت حقوق آنتونیو رودیگر ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو رودیگر آخرین فصل حضور خود در چلسی را پشت سر می‌گذارد و همین موضوع باعث شده که شایعات در مورد آینده این بازیکن به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. در واقع هنوز به طور قطعی مشخص نشده که آیا این بازیکن تصمیم به ماندن در چلسی خواهد گرفت یا اینکه نهایتا استمفوردبریج را به مقصد تیم دیگری ترک خواهد کرد.

همچنین از مدت ها پیش گفته شد که تیم‌هایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا، پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ خواهان جذب این بازیکن هستند. البته رسانه‌های انگلیسی گزارش داده اند که چلسی بیخیال این مدافع آلمانی نخواهد شد و در هفته‌های آتی باز هم تمام تلاش خود را برای تمدید قرارداد با بازیکن مورد علاقه توماس توخل انجام خواهد داد اما شرایط برای توافق دشوار به نظر می رسد.

با این همه گزارش‌ها حاکی از آن است که رئال مادرید بیشترین شانس را برای به خدمت گرفتن رودیگر دارد. با این حال در روزهای اخیر گفته شد که شاید بایرن مونیخ نیز تلاش جدی تری برای جذب این مدافع آلمانی انجام دهد. اما خبرنگار مطرح ایتالیایی یعنی فابریتزیو رومانو تایید کرده که باشگاه بایرن‌مونیخ هیچ برنامه‌ای برای پرداخت حقوق درخواستی آنتونیو رودیگر ندارد و به این ترتیب می‌توان گفت که باواریایی‌ها به شکل کامل از رقابت برای جذب ستاره آلمانی کنار کشیده‌اند.

تگ ها


آنتونی رودیگر بایرن مونیخ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال