کناره‌گیری شاراپووا از انتخابی ویمبلدون

ماریا شاراپووا دیروز (شنبه) اعلام کرد که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ران پا از مسابقات ویمبلدون کناره گیری می کند ......

ماریا شاراپووا دیروز (شنبه) اعلام کرد که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ران پا از مسابقات ویمبلدون کناره گیری می کند.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، شاراپووا به دلیل آسیب دیدگی عضلات پا نمی تواند در مسابقات انتخابی ویمبلدون شرکت کند. این تنیسور به طور کامل تمامی مسابقات روی چمن فصل را از دست می دهد.

شاراپووای ۳۰ ساله به تازگی بعد از ۱۵ ماه محرومیت به میادین بازگشته است. او با انتقادات زیادی که به حضور او در مسابقات تنیس شده بود، دست و پنجه نرم کرد و اکنون به نظر می رسد که دوباره با مانعی برای پیشرفت کردن و بازگشتن به اوج خود مواجه شده است.

شاراپووا قصد دارد که در مسابقات ایگون شرکت کند و خود را برای انتخابی ویمبلدون آماده کند. او برای این مسابقات وایلد کارت دریافت کرده بود. با این حال او اعلام کرد که به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند در مسابقات ایگون نیز بازی کند.

شاراپووا در این باره در فیس بوک خود نوشت: بعد از انجام اسکن های مختلف متوجه شدم که آسیب دیدگی عضلات پا اجازه نمی دهد که روی چمن بازی کنم. می خواهم از کسانی که من را برای بازگشت حمایت کردند تشکر کنم. امیدوارم که سال دیگر بتوانم در بیرمنگام بازی کنم. فعلا روی ریکاوری تمرکز می کنم.

شاراپووا در ماه آوریل در مسابقات اشتوتگارت شرکت کرد و به نیمه نهایی رسید و در مسابقات اپن مادرید نیز به جمع ۳۲ نفر راه یافت. با این حال او نتوانست به مسابقات اپن فرانسه راه پیدا کند.

 

تگ ها


اخبار روز تنیس