کناره‌گیری فراز کمالوند از هدایت سایپا

تیم سایپا که هم اکنون با ۲۳ امتیاز و حضور در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر یکی از دو گزینه سقوط به حساب می آید با یک اتفاق بحرانی دیگر روبرو شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آن اتفاق این است که فراز کمالوند سرمربی تیم در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها از هدایت تیم کناره گیری کرده است! این در حالی است زمانی که باشگاه سایپا با مدیر فنی تیم استقلال قرارداد امضاء کرد اعلام کرد که این قرارداد تا پایان فصل آینده معتبر خواهد بود و حتی باشگاه سایپا بدین نکته اشاره کرد که فصل آینده استراتژی اش از حضور در لیگ برتر کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا است. 

سایپا در بازی هایی که به میدان آمد با وجود تلاش فراوان در امتیاز گیری موفق نبود و سه امتیازی که با حکم کمیته انضباطی به حساب این تیم واریز شده بود با رای کمیته استیناف برگشت داده شد تا کار این تیم برای بقاء در جدول بازی ها سخت تر شود. در مسابقه ای که البته سایپا ۲-۱ بازنده شد اما به تعویض ششم پیکان که خلاف قانون بوده اعتراض کرد و ابتدا موفق به کسب سه امتیاز شد اما در ادامه با اعتراض باشگاه پیکان نتیجه بازی به جدول رده بندی برگشت. 

در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها کناره گیری فراز کمالوند از هدایت تیم سایپا اوضاع نارنجی پوشان را بدتر می کند به خصوص که در این برهه از زمان مربی ای حاضر نیست ریسک کند و هدایت تیم سایپا را برعهده بگیرد. باید منتظر ماند و دید که واکنش باشگاه سایپا در مورد این تصمیم فراز کمالوند چه خواهد بود. سایپا البته در روزهای اخیر بحران های دیگری را هم پشت سر گذاشته است که یکی از آنها کنار گذاشتن چهار بازیکن از اردوی تیم بوده است. هم چنین فراز کمالوند در یکی از مصاحبه ها گفته بود برخی از بازیکنان سایپا در حد و اندازه های این تیم نیستند که به نظر می رسد این مصاحبه موجب ایجاد جوی شده است که فراز کمالوند در نهایت تصمیم به استعفاء گرفت. 

سایپا سه امتیاز با نزدیک ترین تیم به منطقه خطر یعنی ذوب آهن فاصله دارد و سه هفته هم به پایان بازی ها باقی مانده است. این اختلاف قابل جبران است به این شرط که در گام نخست ذوب آهن دچار لغزش شود و البته سایپا در نتیجه گیری بهتر از گذشته عمل کند.

تگ ها


فوتبال ایران سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال