کناره‌گیری مدیرعامل باشگاه ملوان

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی از سمت خود کناره‌گیری کرد....

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش مدال،میلاد رفیع‌نیا مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی و برادر محمد رفیع‌نیا مالک باشگاه، ظهر امروز (سه‌شنبه) با صدور بیانیه‌ای که در زیر آمده، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

«مردم شریف و گرانقدر بندر انزلی

با سلام و احترام؛

بی‌شک قلب همه ما انزلیچی‌ها به عشق ملوان می‌تپد. ملوانی که نقطه عطفی است تا همه ما در هر گروه سنی را به اتفاق، متحد کرده و همصدا نامش را در تمامی میادین ورزشی، فریاد می‌زنیم.

خدای را شاکرم که به بنده فرصت خدمتگزاری به تیم محبوب شهرمان داده شد و در این مدت از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تمام تلاش خود را برای خروج از بحران حاکم بر این تیم باسابقه شهرمان، به کار بستم و هم اینک با توجه به اینکه مشکلات تا حدودی رفع شده، وضعیت تیم روبه بهبود است. فرصت را مغتنم می‌شمارم تا عرصه را برای حمایت‌های دیگر عزیزان از این تیم مردمی فراهم آورم.

ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد حضرات، کادرفنی زحمتکش، بازیکنان باغیرت و هواداران باتعصب، باوفا و همیشه پشتیبان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، بدینوسیله استعفای خود از مدیریت عاملی باشگاه فرهنگی، ورزشی ملوان بندرانزلی را تقدیم حضورتان می‌کنم.

آرزوی قلبی من، پرواز دوباره قوی سفید انزلی و اقتدار این تیم لایق در تمامی عرصه‌های ورزشی است

باشگاه ملوان در هفته‌های اخیر با مشکلات مالی فراوانی مواجه بوده و زمزمه‌هایی مبنی بر واگذاری باشگاه به گوش می‌رسد. همچنین پس از پیروزی تیم ملوان بندر انزلی مقابل شهرداری تبریز، یکی از هواداران ملوان به اعضای تیم پاداش پرداخت کرده بود.

لازم به ذکر است پیش تر،اعضای کادر فنی ملوان اعم از سرمربی و کمک ها حضور در تمرینات را تحریم کردند.دلیل این قضیه عدم توجه مسئولین و باشگاه به شرایط تیم در آستانه ی سال نو و پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان تیم عنوان شد.

گفتنی است در حالی که 4 روز دیگر ملوان باید به مصاف گل ریحان البرز برود هنوز از سوی باشگاه مقدمات اولیه سفر برای این بازی مانند رزرو هتل فراهم نشده و تیم ملوان در بلاتکلیفی کامل به سر می برد.