کنایه اسطوره لیورپول به کریک پس از پیروزی منچستر

جیمی کاراگر مدافع سرشناس و کاپیتان سابق لیورپول از سران منچستریونایتد خواست تا با مایکل کریک قرارداد دائمی ببندند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته در گروه F لیگ قهرمانان، منچستریونایتد در خانه تیم ویارئال با نتیجه ۰-۲ به پیروزی رسید. در این بازی که اولین بازی شیاطین سرخ پس از اخراج اوله‌گنار سولسشر از سرمربیگری این تیم بود، کریستیانو رونالدو در دقیقه ۷۸ قفل دروازه‌ها را شکست و اولین گل را برای میهمان انگلیسی به ثمر رساند. جیدون سانچو هم در دقیقه ۹۰ دومین گل بازی را برای منچستری‌ها به ثمر رساند تا یونایتد همچون بازی رفت دو تیم پیروز شود. با این نتیجه منچستریونایتد ۱۰ امتیازی شد و به عنوان اولین تیم از این گروه صعود کرد.

این اولین حضور مایکل کریک روی نیمکت منچستر به عنوان سرمربی موقت بود و او تیمش را به سه امتیاز حیاتی رساند. سه سال پیش وقتی سولسشر جانشین ژوزه مورینیو شد، توانست شیاطین سرخ را به پیروزی های متوالی هدایت کند و در نهایت سران باشگاه قرارداد او را دائمی کردند ولی مرد نروژی هرگز نتوانست مربی ای در حد و اندازه های منچستر نشان دهد و در نهایت برکنار شد.

جیمی کاراگر مدافع سابق لیورپول و کارشناس اسکای اسپورتس در حساب توئیتر خود با تمسخر از سران باشگاه منچستر خواست تا به مانند سه سال پیش که قرارداد سولسشر را دائمی کردند، به کریک نیز قراردادی دائمی پیشنهاد بدهند.

او در این رابطه نوشت:« شاید منچستر در آینده از من تشکر نکند ولی توصیه می کنم که قراردادی دائمی مقابل کریک بگذارند و یک خودکار به وی بدهند تا آن را امضا کند. هر چقدر می خواهند نیز به او بدهند تا امضا کند. کریک همه چیز را تحت کنترل دارد.»

تگ ها


اوله گونار سولسشر جیمی کاراگر تیم ملی انگلیس فوتبال جهان منچستر یونایتد لیورپول لیگ برتر فوتبال