کنایه انریکه به رئال مادرید

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا یکشنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا چهار بر یک لاس پالماس را شکست داد و صدرنشینی اش را حفظ کرد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا یکشنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا چهار بر یک لاس پالماس را شکست داد و صدرنشینی اش را حفظ کرد. لوییس انریکه پس از بازی گفت: خاویر ماسچرانو مشکل جسمانی دارد و به همین علت از او در این بازی استفاده نکردیم. نمی خواهیم در رابطه با او ریسک کنیم. انتظار چنین بازی را از لاس پالماس داشتیم. اگر این تیم حریفش را تحت فشار قرار ندهد موقعیت ایجاد می کند. با این حال ما هوشمندانه بازی کردیم. در پایان بازی خسته نشده بودیم و تیم عالی بود.

سرمربی بارسلونا در ادامه افزود: تنها یک بازی در لالیگا باید انجام دهیم و هدفمان کسب سه امتیاز بازی است. اگر ما شکست بخوریم ممکن است هر تیم دیگری نیز مغلوب شود.
او درباره آندره گومس گفت: گومس آماده است تا شرایط را برای خود بهتر کند. زمانی که بازیکنانی با چنین توانایی در اختیار دارید می توانید در هر گونه رقابتی حضور داشته باشید.
رئال مادرید در یک بازی عقب افتاده چهارشنبه شب به مصاف سلتاویگو می رود و در هفته آخر برابر مالاگا قرار خواهد گرفت. هر دو بازی که خارج از خانه خواهند بود، در تعیین تیم قهرمان نقش زیادی دارد. انریکه در این رابطه اظهار کرد: تنها به پیروزی مان در دیدار آینده برابر ایبار فکر می کنم اگر در این بازی پیروز شویم شانس قهرمانی خواهیم داشت.
او در پایان اظهار کرد: ما در ویگو و مالاگا شکست خورده ایم. بارها در ویگو مغلوب سلتا شده ایم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال