کنایه به رئال؟ جایی خوشحالم که بازی کنم و گل بزنم

ادن هازارد در سومین فصل حضورش در رئال مادرید، مسئولیت سنگین تری را برعهده دارد؛ پاک کردن همه خاطرات بد دو سال اخیر و اثبات توانایی هایش....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد شب گذشته در برتری ۵-۲ بلژیک بر استونی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ از ابتدا در ترکیب قرار داشت و ۷۴ دقیقه نیز بازی کرد. هازارد پاس گل اول بلژیک را داد و در مجموع نمایش خوبی داشت.

او دو سال گذشته را درگیر مصدومیت ها بوده و هرگز نتوانسته بازیکنی خوب و موثر برای رئال نشان دهد. برای جذب هازارد ۱۰۰ میلیون یورو هزینه شده و ستاره بلژیکی قصد دارد امسال پاسخ توقعات را بدهد.

او پیش از بازی برابر استونی و در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا در رئال نارحت است، گفت:« اینکه می گویند در رئال خوشحال نیستم، واقعیت ندارد. در رئال خیلی خوشحالم و البته می دانید که یک بازیکن وقتی در میدان حضور دارد و گل می زند، خوشحال است. من در رئال خیلی بازی نکرده ام و گل های زیادی هم نزده ام با این حال تاثیری در علاقه و حسم نگذاشته است. از بازی برای رئال و زندگی در شهر مادرید خوشحالم. متاسفانه مصدومیت های متوالی و نیز پاندمی کرونا باعث سخت تر شدن شرایطم شد. بیشتر بازی کنم و گل بزنم، طبعا خوشحال تر خواهم بود.»

هازاراد ادامه داد:« مردم می توانند هر طور دوست دارند فکر کنند ولی در رئال خوشحالم. می دانم که می توانستم خیلی بهتر از اینها کار کنم. وقتی بیشتر بازی کنم و بیشتر گل بزنم، مردم با خودشان خواهند گفت که بله، ادن در رئال خوشحال است ولی من همین حالا هم راضی و خوشنودم. دوست دارم بیشتر بازی کنم و تنها مشکلم فعلا همین است.»

تگ ها


ادن هازارد رئال مادرید