کنایه بیل به زیدان؛ با آنچلوتی جو رئال بهتر شده

گرت بیل می گوید که حالا در رئال خوشحال تر از گذشته است و امیدوار به رقم زدن یک فصل درخشان....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گرت بیل پس از یک فصل حضور قرضی در تاتنهام به رئال برگشت تا سال پایانی قراردادش را در این باشگاه پشت سر بگذارد. بیل تابستان ۲۰۱۳ بود که به رئال پیوست ولی از مارس ۲۰۱۹ و با بازگشت زیدان به رئال شروع به افت کرد. بیل جایی در ایده های زیدان نداشت و مجبور شد فصل گذشته به تاتنهام برود تا با حداکثر آمادگی به یورو ۲۰۲۰ برسد. تصمیمی که کاملا نیز درست بود. 

بیل شروع خوبی هم در فصل جاری داشت و زیر نظر آنچلوتی هر سه بازی نخست را از ابتدا شروع کرد و برابر لوانته موفق به گلزنی نیز شد.

ستاره ولزی در نشست خبری بازی با بلاروس از دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و در مورد وضعیتش در رئال گفت:« با کارلو آنچلوتی همیشه ارتباط خوبی داشته ام ولی این دلیلی بر فیکس بازی کردنم در رئال نیست. او بازیکن را بر اساس شایستگی هایش به میدان می فرستد. معتقدم الان جو بسیار خوب و شادی در رئال وجود دارد و هر بازیکنی دوست دارد در تیمی بازی کند که در آن خوشحال است.

فصل قبل به تاتنهام رفتم چون نیاز داشتم یک سال از رئال دور باشم و فضایی مناسب برای فوتبالم فراهم شد. آماده به یورو ۲۰۲۰ رسیدم و این کمک کرد تا به رئال برگردم، جایی که در آن، حالا خوشحال ترم. خوشبختانه شروع خوبی هم داشتم و امیدوارم فصل درخشانی داشته باشیم.»

بیل در مورد احتمال بازنشستگی اش پس از جام جهانی گفت:« به هیچ چیز جز بازی فردا فکر نمی کنم و الان برای پیش بینی زود است. همه تلاش من و هم تیمی هایم رسیدن به جام جهانی است. این رویای مردم ولز و تمامی ملی پوشان است و هر کاری خواهیم کرد به این هدف برسیم. می خواهم با ولز در جام جهانی بازی کنم که بی شک، تجربه ای باورنکردنی خواهد بود.»

تگ ها


زیدان تیم ملی ولز گرت بیل فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال