کنایه جواد خیابانی به مزدک: امیدوارم همه وطن پرست باشیم

جوادخیابانی در برنامه سلام صبح بخیر با کنایه به مزدک گفت: امیدوارم وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم بهتر شود و همه مان وطن پرست باشیم وکشورمان را دوست داشته باشیم....

برنامه سلام صبح بخیر، امروز میزبان جواد خیابانی گزارشگر محبوب فوتبال بود.
به گزارش مدال، خیابانی پس از پخش یک دابسمش از گزارشگری اش گفت: کار کردن در این سازمان را دوست دارم و به آن افتخار می کنم. این گزارش خوب بود ولی دابسمشی که ساخته بودید خیلی بهتر بود.
وی افزود: به همه قدیمی ها سلام می کنم. جا دارد امروز که به عنوان روز صداوسیما است ما از هم کسانی که جا پایشان گذاشتیم و اثرگذار بودند یاد کنیم. ما که کم اثر هستیم اما ای کاش یادی کنیم از عطالله بهمنش که روحش هم پرواز می کند، بهرام شفیع، کاووسی، علی اکبر محمدی بقا و کسانی که فوتبال گزارش کردند. بچه های شبکه ورزش هم خیلی خوب بودند و مثل شما بااستعداد هستند. جوانهای خودمان در شبکه سه و شبکه های دیگر خیلی خوب هستند و امیدوارم همیشه باشند. ما که دیگر آفتاب لب بوم هستیم و داریم می رویم. امیدوارم ورزش در سازمان صداوسیما بماند.
این گزارشگر محبوب درباره ماجرای لاغری اش گفت: غصه خوردم، شما هم غصه بخورید لاغر می شوید. سه سال پیش که همه می دانند یک عمل لاغری انجام دادم اما بعدها هم دچار حادثه ای شدم که دوباره چند عمل انجام دادم. اما این حرفها مهم نیست و مهم این است که حالا زنده و اینجا هستم.
خیابانی با اشاره به عکسی که در دیوار تصویری برنامه به نمایش گذاشته شد، درباره شایعه شیمی درمانی اظهار کرد: آن عکس در اداره ورزش و جوانان ارومیه گرفته شد و من 10، 15 سال است سعی می کنم یک برنامه بسازم که به تاریخ ورزش ایران بپردازد. این تاریخ از تپه حصار حسن بیک از 7 هزار سال پیش آغاز می شود و جام حسن بیک هم حس نوستالژیکی دارد. ورزش ما صرفا معطوف به دوران معاصر و صفوی و چوگان و حضور مغول ها نیست بلکه مربوط به چند هزار سال قبل است.
درادامه کلهر به بازخوانی توییت های مربوط به جواد خیابانی پرداخت و با عکسهای قدیمی او نیز خاطره بازی شد.
خیابانی درباره عکسها با بیان اینکه آن موقع موبایل نبود که چیک و چیک و چیک عکس بگیریم، درباره عکسی که به دوران جنگ مربوط می شد، از حرف زدن درباره جانبازی در جنگ پرهیز کرد و صرفا گفت: ما دوست داشتیم برویم و از کشورمان دفاع کنیم. رفتیم و دفاع کردیم و خوشحالیم.
وی با اشاره به عکسی دیگر گفت: هرکسی پینگ پونگ بلد است بیاید من یک دستی با او بازی می کنم.
این گزارشگردرباره شایعه دستفروشی اش توضیح داد: این عکس که می گفتند در آن من دارم دستفروشی می کنم به فینال جام جهانی فرانسه مربوط است که به عنوان گزارشگر در آن حضور داشتم. البته دستفروشی افتخار من است و در استادیوم آزادی تخمه و بستنی فروختم، افتخارم این است که کار کردم و زندگی ام را به جایی رسانده ام که حالا احساس غرور دارم اما اینجا داشتم گزارشگری می کردم.
وی در این باره که برخی می گویند خیابانی پیر شده است، از خاطره یکی از گزارشگری هایش یاد کرد و گفت: یک بار به من گفتند تو 32 ساله را فرستاده اند گزارش کنی؟ تو باید فعلا بروی آموزش ببینی و 50، 60 ساله که شدی گزارشگری فوتبال کنی، چون این کار، کار بچه ها نیست. من گزارشهایی که در جوانی داشته ام اگر حالا داشتم طور دیگری بود. چیزی از گزارش بازی ایران استرالیا یادم نمی آید و همه چیز آن حسی بود و فقط باید می گفتم باید پیرزن فلان شهرستان و بچه فلان نقطه هم خوشحال شود. البته که به انتخاب مردم احترام می گذارم اما بازی ایران پرتغال گزارش بهتری بود.
خیابانی در پایان سخنانش که طعنه ای به مزدک میرزایی در آن احساس می شد، تاکید کرد: امیدوارم وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم بهتر شود و همه مان وطن پرست باشیم وکشورمان را دوست داشته باشیم. کشور من ایران است و آن را دوست دارم و امیدوارم همیشه بالا باشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش خیابانی به مهاجرت میرزایی/ مزدک رفت تا امیدوار بماند

 

 

تگ ها


مزدک میرزایی مهاجرت مزدک میرزایی جواد خیابانی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال