کنایه حمیداوی به سرخابی‌ها؛قرار است واحد پول ترکیه به ریال تغییر کند!

مالک شهرخودرو با کنایه گفت: با رفتن استقلال و پرسپولیس به ترکیه، قرار است از امروز واحد پول ترکیه به ریال تغییر کند! تنها کاری که الآن از دست ما بر می‌آید این است که به فرودگاه برویم پشت سر پرسپولیس، استقلال و تراکتور آب بریزیم....

به گزارش مدال، فرهاد حمیداوی مالک تیم فوتبال شهرخودرو، درباره وضعیت این تیم در تابستان و تکلیف اردوی خارجی این تیم گفت: خدا را شکر تیم تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارد و امیدوارم اردوی تهران نیز به گل‌محمدی و بازیکنان کمک کند تا برای لیگ نوزدهم با قدرت هر چه بیشتر آماده شویم. متاسفانه اردوی خارجی ما لغو شد و دیگر وقت هماهنگی آن را نداریم.
وی ادامه داد: ما با توصیه وزارت ورزش و رییس فدراسیون فوتبال اردوی خارجی خود را به داخلی تبدیل کردیم امانمی‌دانیم چرا به تیم‌های دیگر توصیه نشد.
مالک شهرخودرو با کنایه گفت: با رفتن استقلال و پرسپولیس به ترکیه، قرار است از امروز واحد پول ترکیه به ریال تغییر کند! فکر کنم فقط حنای شهر خودرو رنگ نداشت. تنها کاری که الآن از دست ما بر می‌آید این است که به فرودگاه برویم پشت سر پرسپولیس، استقلال و تراکتور آب بریزیم.
حمیداوی درباره مذاکره با روح‌الله باقری هم گفت: ما با او صحبت کرده‌ایم اما باقری به ما گفت که چند پیشنهاد ازسایر تیم‌های لیگ برتری داد و به همین دلیل پاسخ به پیشنهاد ما را به چند روز دیگر موکول کرد. البته من به حضور او در مشهد امیدوارم و به زودی با اضافه شدن او و یک مهاجم خارجی، خط حمله ما جان تازه‌ای خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

احتمال جدایی بیرانوند قوت گرفت/پیشنهاد جدید روی میز باشگاه پرسپولیس

۶ روز زمان برای پرونده پروپئیچ/فاجعه تاریخی در انتظار استقلال؟!

 

 

 

 

تگ ها


فرهاد حمیداوی اردوی پرسپولیس و استقلال شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال