کنایه روزنامه قطری به بازیکنان خارجی عربستان

بازیکنان خارجی حاضر در لیگ ستارگان قطر ترجیح داده‌اند که باوجود شیوع ویروس کرونا در این کشور بمانند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ ستارگان قطر بازیکنان خارجی پرتعداد، سرشناس و البته گران‌قیمتی را در اختیار دارد که در تیم های مختلف این لیگ بازی می‌کنند. آن ها در این مدت دائم با باشگاه در تماس بودند و تمرین را سپری می‌کردند اما ترجیح دادند که به جای سفر به کشور خود، در حاشیه خلیج فارس بمانند.

یک روزنامه قطری در این باره نوشته است: این در حالی است که در بقیه کشورهای منطقه بازیکنان منتظر فرصتی بودند که راهی کشورهای خود شوند اما ماجرا در قطر برعکس بود. حتی در چند کشور، باشگاه ها پروازهای اختصاصی را باوجود قیمت گزاف گرفتند تا درخواست بازیکنان برای سفر به کشور خود را اجابت کنند چرا که این فوتبالیست ها به سیستم دولتی کشور برای مبارزه با کرونا اعتقادی نداشتند.

به نظر می‌رسد اشاره روزنامه قطری به کشور عربستان است که چند بازیکن خارجی اش راهی کشورهای خود شدند. به نقل از این روزنامه، بازیکنان حاضر در لیگ قطر از قدرت تبلیغاتی خود استفاده کردند و در مبارزه با کرونا به دولت یاری رساندند.

رامین رضاییان و مرتضی پورعلی گنجی دو بازیکن ایرانی حاضر در لیگ قطر هستند که پیراهن تیم الشحانیه و العربی را بر تن دارند.

بیشتر بخوانید:

۹۳ درصد عربستانی‌ها خواستار پایان لیگ با قهرمان

احتمال لغو لیگ حرفه‌ای عربستان

 

 

تگ ها


فوتبال جهان عربستان سعودی قطر فوتبال