کنایه سنگین مدیر لیورپول به کوتینیو

پیتر مور مدیر اجرایی باشگاه لیورپول با یادآوری جدایی کوتینیو در ژانویه ۲۰۱۸، آن را اقدامی مثبت از سوی باشگاه عنوان کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپه کوتینیو تابستان ۲۰۱۷ هر کاری برای ترک لیورپول انجام داد ولی نتوانست مجوز جدایی را دریافت کند. بارسا دست از تلاش بر نداشت و ژانویه ۲۰۱۸ پیشنهادی جدید به لیورپول ارایه داد و این بار توانست ستاره برزیلی را به خدمت بگیرد. ۱۲۰ + ۴۰ میلیون یورو رقم نهایی انتقال کوتینیو به بارسلونا بود اما دوران حضور او در بارسا تنها یک سال و نیم به طول انجامید و به سبب بازی های نه چندان درخشان، قرضی با بند خرید دایمی راهی بایرن شد.

او در بایرن نیز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و گفته می شود بند خرید او فعال نخواهد شد. این روزها شایعاتی مبنی بر تمایل لیورپول برای بازگرداندن کوتینیو شنیده می شود.

پیتر مور مدیر اجرایی لیورپول در واکنش به این اخبار به میرر گفت:« وقتی کوتینیو جدا شد، در تیم شاهد تغییراتی اساسی بودیم. نه تنها در ساختار که حتی در شکل بازی. اگر به یاد داشته باشید، وقتی کوتینیو دو سال پیش از جمع ما جدا شد، کلوپ شکل بازی تیم را تغییر داد و ما از آن پس با روشی دیگر بازی می کنیم. پس از کوتینیو در ادامه فصل ما حتی یک بازی را هم واگذار نکردیم و به فینال لیگ قهرمانان هم رسیدیم.»

مور ادامه داد:« قصد کم ارزش جلوه دادن کوتینیو را ندارم ولی تغییر شکل بازی با رفتن او کاملا به سود ما شد. با پول حاصل از فروش کوتینیو هم توانستیم آلیسون بکر را جذب کنیم.»

کوتینیو فصل جاری ۲۷ بازی برای بایرن انجام داده، هفت گل زده و هشت پاس گل داده اما این آمار تقریبا خوب برای فعال کردن بند خرید ۱۲۰ میلیون یورویی او کفایت نمی کند.

تگ ها


بایرن مونیخ بارسلونا