کنایه شهرخودرو به باشگاه نساجی؛ لطفا قوانین را بخوانید!

جواد طاری‌بخش سخنگوی باشگاه شهر خودرو در مورد انتقال حسن جعفری از تیم فوتبال نساجی به جمع شاگردان گل‌محمدی صحبت کرد...

به گزارش مدال به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرخودرو، جواد طاری‌بخش در خصوص صحبت‌های مطرح‌شده در رابطه با قرارداد حسن جعفری با شهرخودرو اظهار داشت: به شایعات توجه نمی‌کنیم و قرارداد امضا شده میان جعفری و شهرخودرو هیچ ایرادی ندارد. اینکه باشگاه نساجی مدعی شده جعفری تحت قرارداد این تیم بوده صحت ندارد‌. آنهایی که به ما به بهانه‌ این انتقال، انگ بی‌اخلاقی زدند در نظر داشته‌ باشند که پیش از اظهارنظر باید قوانین را به دقت مطالعه کنند. مطمئنا اگر دوستان در باشگاه نساجی از قوانین مطلع باشند، دست به هر اظهارنظری نمی‌زنند. بیان صحبت‌های احساسی و بی‌منطق از سوی شخصی که در باشگاهی لیگ برتری سمت دارد، قطعا زیبنده فوتبال ایران نیست.

طاری‌بخش اضافه کرد: همواره سعی کرده‌ایم در فضایی آرام و حرفه‌ای گام برداریم و توجهی به این قبیل صحبت‌ها که با اهدافی خاص منتشر می‌شود نداریم. با توجه به اینکه در آستانه آغاز رقابت‌های آسیایی هستیم، تمام تمرکزمان روی موفقیت هرچه بیشتر نماینده ایران است و دیگر وقتی برای توجه به این صحبت‌های عجیب، احساسی و غیرمسئولانه برخی افراد نداریم.
سخنگوی باشگاه شهرخودرو خاطرنشان کرد: از روز شروع به کار در بالاترین سطح فوتبال ایران و به ویژه از روزهایی که دکتر فرهاد حمیداوی مالکیت باشگاه را به عهده گرفته‌است، سعی کرده‌ایم به شکلی کاملا حرفه‌ای و ساختارمند در راه خود قدم برداریم و با کسب نتایج خوب، شادی را به دل هواداران خوب‌مان هدیه کنیم. در رابطه با خریدهای صورت‌گرفته در نیم‌فصل نقل‌وانتقالاتی لیگ برتر نوزدهم نیز باید تاکید کنیم که باشگاه شهرخودرو خراسان پیش از هر اقدامی، استعلام‌های لازمه را از سازمان لیگ برتر اخذ نموده ‌است و به عنوان یک باشگاه واقعا خصوصی در فوتبال ایران، مخالف هرگونه کار غیرقانونی در فوتبال ایران است.
وی ادامه داد: حسن جعفری، بازیکن سابق نساجی پیش از حضور در مشهد و امضای قرارداد با باشگاه شهرخودرو خراسان، قراردادش را با حضور در سازمان لیگ فسخ کرده است.

بیشتر بخوانید:

جدایی‌های دردسرساز؛ شکایت نساجی از شهرخودرو و جعفری

تگ ها


شهر خودرو جواد طاری بخش حسن جعفری نساجی مازندران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال