کنایه عجیب باشگاه نساجی به سرمربی استقلال/ لابد رفاقت بلد نبودند!

باشگاه نساجی مازندران با صدور بیانیه ای به صحبت های سرمربی استقلال واکنش نشان داد....

به گزارش خبرنگار مهر، محمود فکری پس از آنکه گزینه اصلی هدایت تیم فوتبال استقلال شد و حضورش مورد مخالفت مسئولان نساجی مازندران قرار گرفت، استعفای خود را اعلام و تاکید کرد که با توجه به اتفاقات اخیر تمرکز لازم برای ادامه همکاری را ندارد. 

به دنبال این اتفاق باشگاه نساجی با صدور بیانیه ای به محمود فکری کنایه زد. در متن این بیانیه آمده است:

«هواداران صبور و خونگرم نساجی! می‌دانیم که این روزها نگران تیم محبوب خود هستید و از مصاحبه‌های دوستان قدیمی رنجیده‌اید. دوستانی که از دوستی تنها فرصت‌طلبی را یاد گرفته‌اند!

آن روز که دوست داشتند برند لیگ برتری شده و از مربی‌گری در دسته‌های پایین‌تر خلاص شوند، یار جانی بودند و حالا حرف از عدم تمرکز و چوب رفاقت می‌زنند. آن هم درست وقتی که فاصله چندانی تا شروع مسابقات لیگ برتر نداریم و وقت جبران بود تا ثابت کنند نساجی یک انگیزه فرصت‌طلبانه و سکوی پرتاب نیست.

کاش لااقل به حرمت رفاقت، ساز رفتن را زودتر کوک می‌کردند تا تکلیف تیم محبوب مازندرانی‌ها زودتر مشخص شود. لابد رفاقت بلد نبودند و نیستند و تنها منافع‌شان مسیر دوستی را مشخص می‌کند.

هواداران گرامی! به ‌زودی برای باشگاه و آینده‌اش تصمیم مهم و راهگشایی با همراهی شما خواهیم گرفت. رفیقان واقعی نساجی، شما هستید و جز شما یار و مخاطبی نداریم. نساجی فصل پرقدرتی پیش‌رو خواهد داشت.»

تگ ها


تیم فوتبال نساجی مازندران محمود فکری تیم فوتبال استقلال تهران