کنایه ماهینی به کرونا و تعویض پنجم در پرسپولیس

کاپیتان سابق پرسپولیس با توجه به پروتکل کنونی برای ۵ تعویض در جریان بازی‌ها به ماجرای جالبی از دوران محرومیت سرخپوشان اشاره کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین ماهینی که در نقل و انتقالات زمستانی راهی نساجی مازندران شد، اکنون با اشاره به قانون ۵ تعویض در جریان فوتبال با توجه به شرایط ویروس کرونا، به ماجرای دوران بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس کنایه زده است.

پرسپولیس لیگ هفدهم را در شرایطی به پایان رساند که محرومیت نقل و انتقالاتی و جدایی چند ستاره این تیم باعث شد تا برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی وقت این تیم مشکل زیادی برای چینش بازیکنان داشته باشد و در بیشتر بازی‌ها هم مصدومیت و محرومیت بازیکنان کار را برای سرخ‌ها سخت تر کند.

اکنون با ارائه قانون ۵ تعویض در فوتبال با توجه به شرایط کرونا و حفظ سلامت بازیکنان، حسین ماهینی با اشاره به آن دوران کنایه جالبی زده و گفته خوب شد که ماجرای کرونا در زمان محرومیت نقل و انتقالاتی آنها نبوده وگرنه مجبور به سود بردن از زلاتکو ایوانکوویچ و مارکو که در کادرفنی این تیم حضور داشتند، می‌شدند.

پرسپولیس البته در اتفاقی جالب در آن مقطع و علیرغم این مشکلات بزرگ به قهرمانی دوباره لیگ دست یافت و در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور یافت.

بیشتر بخوانید:

این حرکت در باشگاه پرسپولیس مجرمانه است

حتما شرایط مساعد بوده که گفتند لیگ ادامه یابد

 

 

تگ ها


ویروس کرونا پرسپولیس تهران فوتبال ایران حسین ماهینی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال