کنایه مدیران باشگاه ذوب‌آهن به آذری

باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه ای تاکید کرد پیروزی در پرونده رضا شکاری حاصل اقدام مدیران فعلی باشگاه دانست و نه سعید آذری....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته بود که پیروزی باشگاه ذوب آهن در پرونده رضا شکاری اعلام شد و حالا باشگاه ذوب آهن با تاکید بر این نکته که این موفقیت ربطی به مدیران سابق باشگاه نداشته، با انتشار بیانیه ای توضیحاتی در رابطه با چگونگی اعلام این رای ارائه کرده است، که در ادامه می خوانید: 

» خوشبتانه تلاشهای شبانه روزی باشگاه ذوب آهن در ارتباط با احقاق حق خود در ارتباط با پرونده رضا شکاری بازیکن سابق تیم فوتبال این باشگاه سر انجام به نتیجه رسید، شوربختانه ! شیرینیِ  پیروزیِ باشگاه ذوب آهن که در نوع خود بی نظیر و در واقع یک رویه ی ماندگار حقوقی برای سایر باشگاه ها و فوتبال ایران اسلامی است  با خبر نادر ست برخی رسانه ها (که آنهم ناشی از شیطنت  اشخاصی معلوم الحال با سوابقی مشخص در  زمینه ارائه اطلاعات نادرست و هیاهوی بسیار برای هیچ! به اصحاب رسانه می باشد ) به کام هوادران این باشگاه باسابقه و فوتبال دوستان تلخ گردید.


 لذا جهت روشن شدن حقیقت و آگاهی رسانی صحیح در این ارتباط به استحضار هواداران محترم و جامعه و فوتبال  و  ورزش کشور می رساند که اگرچه شکایت مطروحه باشگاه پرونده رضا شکاری در زمان  یکی از مدیران اسبق باشگاه در ارتباط با پرداخت حق رشد وی به نتیجه رسید؛ اما بحث مهم تر  این پرونده نقض قرارداد نامبرده  بود که از سوی فیفا رد شد!  لذا با پیگیری مستمر باشگاه در ماههای اخیر و تلاش وکلای این پرونده در خارج از کشور آقایان چیواله و تِتمانی زحمات مجموعه باشگاه به سرانجام رسید و پرونده ای که در سالهای گذشته رد شده بود مجداداً به جریان افتاد و رای دادگاه به سود باشگاه ذوب آهن صادر شد.


 متاسفانه با توجه به شرایط فعلی باشگاه ذوب آهن که میراث دخالتها و شیطنتهای غیر اخلاقی و غیر اصولی گذشته می باشد  آنانیکه امروز  بر سر شاخه نشسته بن می برند  غافل از اینند که در مجموعه دیر سال و پر افتخار باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن همه سرنشینان یک قایقیم! مغرضان بدانند که  پوستین وارونه بر تن حقیقت آنرا مخفی نخواهد کرد بلکه باعث توجه بیشتر افکار و اذهان پرسشگر و حقیت طلب خواهد شد.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
تاریخ پر فراز ونشیب باشگاه ذوب آهن در بیش از نیم قرن حضور موثر وسازنده در ورزش کشور مبین آن است که این ققنوس هزار آواز و سبز بال خطه نصف جهان همواره ودر سخت ترین و سیاه ترین روزها نیز از خاکستر خود بر خواهد خواست  و بار دیگر بار آسمان ورزش میهن عزیزمان تکیه خواهد زد.


روابط عمومی واموربین الملل باشگاه ذوب آهن اصفهان

تگ ها


سعید آذری فولاد خوزستان ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال