کنایه مورینیو به عملکرد گرت بیل مقابل تیم‌های بزرگ

ژوزه مورینیو، سرمربی سابق تاتنهام، با طعنه در رابطه با عملکرد گرت بیل مقابل تیم های بزرگ صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل که در تابستان گذشته با قراردادی قرضی از رئال مادرید به تاتنهام پیوست، نتوانست به شکل پیوسته زیر نظر ژوزه مورینیو به میدان برود و در بسیاری از بازی ها نیمکت‌نشین بود. هرچند که با وجود این مسئله نیز او ۱۱ گل و ۲ پاس گل را در لیگ برتر انگلیس از خود به ثبت رساند.

اما این انتقاد نسبت به گرت بیل وجود داشت که او نمی‌تواند در مسابقات مهم گلزنی کند و اکثر گل های او برای تاتنهام در برابر تیم‌های پایین جدولی به ثمر رسید. البته ژوزه مورینیو تنها یک بار در مقابل شش تیم بزرگ لیگ برتر از ابتدا او را در ترکیب تاتنهام قرار داد.

شایعات حاکی از آن بود که گرت بیل و ژوزه مورینیو از رابطه خوبی با یکدیگر برخوردار نیستند و حالا مصاحبه جدید آقای خاص این موضوع را تایید می‌کند. ژوزه مورینیو درباره ستاره ولزی گفت: " طی سال‌های گذشته ولز اعتماد زیادی به آرون رمزی و گرت بیل داشته است. اما وقتی به یک فصل نگاه می کنم می بینم که رمزی به دلیل مصدومیت های زیاد خیلی بازی نکرده است.

وقتی هم به گرت بیل، عملکرد او و اینکه چه تعداد گل مقابل تیم‌های بزرگ به ثمر رساند نگاه می‌کنیم متوجه می شویم که این آمار زیاد نبوده یا میتوانیم هیچ  عملکرد خوبی وجود نداشته است."

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم گرت بیل تاتنهام