کنایه هواداران نساجی به بازیکنان استقلال و تشویق پاشازاده

دیدار تیم های استقلال و نساجی قائم شهر ازساعت16:45 در حالی آغاز می شود که بیش 8 هزار تماشاگر نساجی مازندران در ضلع جنوبی ورزشگاه مستقر شده و تیم محبوب خود را تشویق می کنند ......

دیدار تیم های استقلال و نساجی قائم شهر از ساعت 16:45 در حالی آغاز می شود که بیش 8 هزار تماشاگر نساجی مازندران در ضلع جنوبی ورزشگاه مستقر شده و تیم محبوب خود را تشویق می کنند. همچنین حدود 5 هزار تماشاگر تیم استقلال نیز در ورزشگاه حاضر هستند که با این حساب نزدیک به 14 الی 15 هزار نفر تا آغاز مسابقه در ورزشگاه حضور دارند.

* نحوه پوشش لباس های تماشاگران این دو تیم باعث این مسابقه به دیدار استقلال پرسپولیس و یا استقلال تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی تشبیه شود.

* هنگامی که بازیکنان تیم استقلال مشغول گرم کردن بودند تماشاگران این تیم شعار می دادند استقلال به شهر ما خوش آمدی، این شعار به این علت سر داده شد که تماشاگران نساجی از تماشاگران استقلال در ورزشگاه آزادی بیشتر هستند.

* در فاصله 10 دقیقه مانده به آغاز مسابقه روی سکوهای تماشاگران مازندرانی درگیری ایجاد شد که بلافاصله نیروی انتظامی وارد عمل شده و به این قائله پایان داد.

شفر سرمربی آلمانی تیم استقلال با شال آبی رنگ  به هنگام گرم کردن بازیکنان تیمش وارد زمین شد و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد حرکت شفر مشابه حرکتی بود که طی سال های اخیر زیگو بگوویچ، مانوئل ژوزه و برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس انجام داده بودند و سرمربی استقلال هم امروز این کار را تکرار کرده و با شال آبی رنگ به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ داد

* پسر شفر سرمربی آلمانی استقلال که دو روز پیش به تهران سفر کرده است، با حضور در جایگاه ویژه مسابقه آبی پوشان مقابل نساجی را تماشا کرد.

* هنگامی که عادل فردوسی پور گزارشگر مسابقه امروز قصد ورود به جایگاه گزارشگران صدا و سیما را داشت، مأمور مستقر در جایگاه وی را نشناخت و اجازه ورود او را نمی داد. وی خطاب به فردوسی پور گفت اجازه بدهید اول در مورد شما سؤال بپرسم بعد اجازه ورود شما را می دهم که با معرفی فردوسی پور توسط اطرافیان وی به جایگاه خود رفت.

* علی قربانی مهاجم تیم فوتبال استقلال بر عکس درون تیمی آبی پوشان پیراهن سفید بر تن داشته که روی آن تصویر یک شهید حک شده است.

* همانطور که مهدی پاشازاده پیش از شروع مسابقه و در کنفرانس خبری اعلام کرده بود به سمت هیچ کدام از نیمکت نشینان استقلال نرفت و از بازیکنان تیمش خواست روی نیمکت قرار بگیرند.

*مهدی پاشازاده سرمربی نساجی پیش از بازی توسط هواداران تیم استقلال مورد تشویق قرار گرفت.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال