کنایه پپ به لیورپول در مورد جایزه فوتبالیست سال

پپ گواردیولا معتقد است تحت هر شرایطی جایزه بهترین فوتبالیست سال را به بازیکنی از لیورپول خواهند داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز جوردن هندرسون کاپیتان لیورپول برنده جایزه بهترین بازیکن سال از نگاه فوتبال نویسان انگلیس(FWA) شد و به زودی قرار است برنده جایزه اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای انگلیس(PFA AWARD) نیز معرفی شود و گفته می شود قطعا بازیکنی از لیورپول خواهد بود.

در دو فصل گذشته که منچسترسیتی عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد، عنوان بهترین فوتبالیبست سال به بازیکنان لیورپول رسید. سال ۲۰۱۸ محمد صلاح این عنوان را کسب کرد و فصل گذشته ویرژیل فن دایک. امسال هم شانس هندرسون و سادیو مانه بیشتر از کوین دی بروینه پیش بینی می شود.

پپ گواردیولا سرمربی سیتی امروز در مصاحبه با بی بی سی و در مورد عنوان بهترین فوتبالیست سال انگلیس گفت:« این جایزه به بازیکنی از سیتی می رسد؟ نه، نه! امسال هم جایزه را به بازیکنی از لیورپول خواهند داد. وقتی ما در دو سال گذشته قهرمان لیگ شدیم، جایزه به بازیکنی از لیورپول رسید و امسال که لیورپول قهرمان شده، تقریبا مطمئنم که فوتبالیست سال انگلیس، بازیکنی از لیورپول خواهد بود. این جایزه همیشه برای لیورپول است.»

جالب اینکه حرف های پپ زمانی زده شد که هنوز جوردن هندرسون عنوان جایزه بازیکن سال از نگاه فوتبال نویسان را کسب نکرده بود.

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


پپ گواردیولا جوردن هندرسون کوین دی بروین فوتبال جهان جوزپ گواردیولا کوین دبروین جردن هندرسون سادیو مانه منچستر سیتی لیورپول لیگ برتر فوتبال