کنستانت به دنبال دلار ایرانی

کنستانت ستاره سابق آث میلان با سر و صدای زیادی به تراکتور پیوست ولی هرگز با پیراهن تراکتور دیده نشد....

به گزارش خبرنگار مدال، کنستانت که برای خط هافبک دفاعی تراکتور جذب شده بود بعد از حضور در تمرینات نشان داد که دیگر اثری از آن بازیکن سابق در او نمانده است. با زیاد شدن فشار تمرینات برای آماده سازی مشکلات بدنی او به بیرون درز کرد. آزمایشات مختلف نشان داد که کنستانت با یک بیماری قلبی دست و پنجه نرم می کند و توانایی حضور نود دقیقه ای را حتی در صورت داشتن شرایط بدنی مناسب نخواهد داشت. 

کنستانت که از لحاظ بدنی آماده نبود و از طرفی بیماری قلبی او مشکل ساز شده بود با درخواست فسخ قرارداد تراکتوری ها مواجه شد ولی او راضی به این کار نبود و جهت معالجه و تائیدیه های پزشکی راهی فرانسه شد.

کنستانت دیگر به فکر بازگشت به تبریز نیست و تراکتوری ها نیز روی این بازیکن حساب نمی کنند ولی کنستانت نمی خواهد از این رفت و برگشت دست خالی بیرون برود و در تلاش است با نامه نگاری و تائیدیه های پزشکی مبلغ قرارداد خود را دریافت کند که با داشتن وکلای بین الملی مالک باشگاه تراکتورسازی این مورد نیز بعید به نظر می رسد.

با این توضیحات به پایان کار کنستانت در تبریز می رسیم و ستاره آث میلان برای همیشه تبریز را ترک کرده و بازگشت او شاید تنها بصورت تفریحی باشد.

تگ ها


تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال