کنعانی‌زادگان: بازی با کامبوج یک دیدار ویژه و خاص بود

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان، در دیدار مقابل کامبوج توانست اولین گل ملی خود را به ثمر برساند....

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان، در دیدار مقابل کامبوج توانست اولین گل ملی خود را به ثمر برساند.

به گزارش مدال، محمدحسین کنعانی‌زادگان بعد از فیکس شدن در تیم باشگاهی‌اش پرسپولیس در دومین دیدار تیم ملی مقابل کامبوج در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا و جام جهانی هم در ترکیب ثابت تیم ملی قرار گرفت و توانست اولین گل ملی‌اش را به ثمر برساند.

بازی مقابل کامبوج چطور بود؟
نمایش بسیار خوبی داشتیم، چه هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و چه بینندگان تلویزیونی از بازی تیم ملی لذت بردند. خوشحالم با کسب این ۳ امتیاز توانستیم صدرنشین گروه و یک قدم به صعود نزدیک شویم. به طور کلی دیداری خاص و ویژه بود.

فکر می‌کردی با این نتیجه پیروز شوید؟
واقعیت این است که فکر نمی‌کردم ۱۴ گل به کامبوج بزنیم، ولی بچه‌ها آنقدر خوب کار کردند که توانستیم یک نتیجه تاریخی را رقم بزنیم.

در مورد حضور بانوان چه نظری داری؟
از اینکه آن‌ها توانستند به ورزشگاه بیایند و بازی تیم ملی کشورشان را از نزدیک نگاه کنند، خیلی خوشحالیم. امیدوارم در دیدار‌های آینده هم این اتفاق تکرار شود. خدا را شکر هیچ اتفاق بدی هم نیفتاد و همه چیز به خوبی پیش رفت.

در بازی با کامبوج توانستی اولین گل ملی‌ات را به ثمر برسانی.
خدا را شکر، از گلزنی برای تیم ملی کشورم خیلی خوشحالم. بچه‌ها تلاش کردند و من زحمات آن‌ها را تبدیل به گل کردم. امیدوارم بتوانم در دیدار‌های آینده هم برای تیم ملی مثمرثمر باشم. راستش می‌خواستم از این فرصت استفاده کنم و اولین گل ملی‌ام را به مادرم تقدیم کنم.

در این دیدار یک شوت قشنگ زدی که گلر حریف از زیر طاق بیرون کشید.
خب واقعیت این است در این دیدار فرصت برای جلو رفتن مدافعان بیشتر فراهم بود و می‌توانستم بیشتر پیش بروم. به همین خاطر فرصت گلزنی بیشتری فراهم شد. من هم روی آن ضربه شانسم را امتحان کردم، ولی با بدشانسی شوتم گل نشد.

درخصوص شادی گل خاصی که انجام می‌دهی هم توضیح بده.
این خوشحالی من رقص مخصوص جنوبی‌هاست. من بچه شهرستان سربندر استان خوزستان هستم. سربندر تقریباً بین اهواز و آبادان است و مردم شهرم علاقه خاصی به این رقص دارند. من هم به همین خاطر این شادی گل را انجام می‌دهم.

بازی با بحرین را چطور می‌بینی؟
قطعاً بحرین حریف سخت‌تری نسبت به کامبوج است. به خصوص اینکه آن‌ها در زمین خودشان بازی خواهند کرد. باید در این چند روز آینده به خوبی بحرین را آنالیز کنیم تا بتوانیم دست پر به ایران برگردیم.

کار کردن با ویلموتس چطور است؟
ویلموتس مربی شناخته شده‌ای در فوتبال به حساب می‌آید و من در این مدت چیز‌های زیادی از او یاد گرفتم. امیدوارم با ویلموتس بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

بعد از گلت هم به سمتش رفتی.
باید بگویم از اعتماد ویلموتس خوشحالم. البته من بعد از گل با همه بازیکنان شادی کردم، ولی به سمت نیمکت هم آمدم تا از ویلموتس هم تشکر کنم.

بیشتر بخوانید:

آمار فوق‌العاده تیم ویلموتس در فاز تهاجمی/حمله کن، گل بزن، یالا قهرمان!

تگ ها


گل کنعانی زادگان کنعانی زادگان تیم ملی محمد حسین کنعانی زادگان اخبار کنعانی زادگان مصاحبه کنعانی زادگان حسین کنعانی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال