کنفدراسیون فوتبال آسیا ۳ آذر تصمیم‌گیری می‌کند

فدراسیون های فوتبال عربستان و امارات در درخواست مشترکی خواهان عدم برگزاری مسابقات تیم های این دو کشور در ایران و قطر شدند ......

فدراسیون های فوتبال عربستان و امارات در درخواست مشترکی خواهان عدم برگزاری مسابقات تیم های این دو کشور در ایران و قطر شدند.

بر اساس گزارش روزنامه « الاقتصادیه» عربستان، کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در نشست پیش روی خود که قرار است در تاریخ 24 نوامبر (جمعه 3 آذر) در بانکوک، پایتخت تایلند برگزار شود، در مورد درخواست مشترک فدراسیون های فوتبال عربستان و امارات مبنی بر بازی نکردن تیم های این کشور در دو کشور ایران و قطر در فصل آینده رقابت های آسیایی تصمیم گیری خواهد کرد.

عربستان و امارات به دلایل دیپلماتیک حاضر نیستند تیم های شان در ایران یا قطر بازی کنند و ترجیح می دهند این بازی ها در زمینی بی طرف برگزار شود. سعید الطنیجی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال امارات در این باره گفت که این فدراسیون به نشانه وحدت با فدراسیون فوتبال عربستان همیشه در تمامی مراحل در جهت منافع فوتبال دو کشور همراه و همقدم است.

عربستان و امارات، به ترتیب کشورهای عمان و اردن را به عنوان محل میزبانی تیم های خود از تیم های ایرانی و قطری پیشنهاد داده اند.

 

تگ ها


اخبار روز AFC Champions League فوتبال