کنفرانس اتحادیه جهانی کشتی در بلگراد برگزار شد

آخرین کنفرانس اتحادیه جهانی کشتی در سال ۲۰۲۰ میلادی در حاشیه رقابت‌های جام جهانی صربستان برگزار شد....

به گزارش مدل و به نقل از مهر، کنفرانس پایان سال ۲۰۲۰ میلادی در حاشیه رقابت‌های جام جهانی صربستان برگزار شد که طی آن نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی و رؤسای دپارتمان‌های این اتحادیه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های پیش روی خود را ارائه دادند.

ابتدا نناد لالوویچ ضمن آرزوی دیدار حضوری نمایندگان تمامی کشورها در آینده‌ای بسیار نزدیک بر لزوم همبستگی تمامی کشورها برای عبور از این شرایط دشوار تاکید کرد.

وی برگزاری رقابتهای جام جهانی صربستان را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اتحادیه جهانی کشتی دانست که با تلاش شبانه روزی همگان تحقق یافته است و آرزو کرد که در پایان این رقابت‌ها همه حاضرین به سلامت به کشورهای خود بازگردند.

رئیس اتحادیه جهانی کشتی سپس به تصمیماتی که کمیسیون فنی در تمامی ابعاد در دو سال گذشته اتخاذ کرده اشاره کرد و همه این تصمیمات را در راستای تلاش برای جذاب‌تر شدن ورزش کشتی دانست. لزوم توجه بیشتر به کشتی ساحلی و سایر سبک‌های سنتی کشتی، تشویق جوانان به حضور در این رشته ورزشی، توسعه کشتی زنان دیگر بخش‌های سخنرانی لالوویچ را تشکیل می‌دادند.

در پایان مجدداً بر یکپارچگی، اتحاد و همدلی تمامی کشورها تاکید و اعلام کرد هیأت رئیسه اتحادیه جهانی هفته آینده نشستی برای بررسی نقشه پیش روی این اتحادیه برگزار خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

نگاه ویژه کادر فنی تیم‌های ملی به چهره‌های موفق لیگ برتر کشتی

قهرمان المپیک به استقبال فرنگی‌کاران ملی‌پوش رفت

 

 

تگ ها


اتحادیه جهانی کشتی نناد لالوویچ فدراسیون کشتی کشتی