کنفرانس خبری آرون رمزی در مراسم معارفه با شماره ۸

آرون رمزی ستاره جدید یوونتوس امروز به هواداران این تیم معرفی شد و فصل آینده شماره ۸ را بر تن خواهد کرد...

آرون رمزی درباره شرایطش برای پیوستن به یوونتوس به صحبت پرداخت.

به گزارش مدال، هافبک ولزی یوونتوس، امروز در نشست مطبوعاتی مراسم معارفه‌اش حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. آرون رمزی در ابتدا به ایتالیایی صحبت‌هایش را آغاز کرد:

"وقت شما بخیر، از همه شما ممنونم و خوشحالم که اینجا هستید، فقط می‌خواهم بگویم که از حضور در یوونتوس خوشحال هستم، یوونتوس یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیا است. ببخشید که ایتالیایی را خوب حرف نمی‌زنم، اما سخت در حال یادگیری آن هستم. از همه شما ممنونم. "

رمزی سپس در پاسخ به سوالات خبرنگاران، درباره مصدومیتش گفت:

"شرایطم رو به بهبود است و تمام تلاشم را می‌کنم که در سریعترین زمان ممکن به تمرینات اضافه شوم. زمانی که شنیدم یوونتوس به من علاقه دارد، نتوانستم آن را رد کنم، یوونتوس از هر نظری باشگاه بزرگی است و سخت بود که چنین فرصتی را رد کنم، بودن در چنین باشگاه بزرگی برای هر کسی یک رؤیا است و خوشحالم که می‌توانم خودم را اینجا به چالش بکشم."

رمزی در خصوص جان چارلز، اسطوره ولزی تاریخ یوونتوس، گفت:

"جان چارلز چه برای فوتبال ولز و چه برای یوونتوس، یک اسطوره بوده است. قطعاً امیدوارم بتوانم دوران او را در یوونتوس تکرار کنم، او اینجا تأثیرگذاری خود را  با نوشتن تاریخ باشگاه نشان داده است و می‌دانم که این تیم برای او چه اهمیتی داشته است، امیدوارم بتونم شرایط مشابه به او را اینجا رقم بزنم."

هافبک ولزی یوونتوس درباره هم تیمی‌هایش گفت:

"بیشتر اعضای تیم به خوبی به من خوشآمد گفتند، با مائوریتسیو ساری هم چند بار صحبت کردم، او همیشه در دسترس است و صحبت کردن با او راحت است، امیدوارم هرچه زودتر بتوانم با هم تیمی‌هایم و مربی جدیدم، به سمت اهداف پیش رو حرکت کنم."

رمزی درباره پست بازی اش در یوونتوس می‌گوید:

"بازیکنی مثل من، دوست دارد در بازی تأثیر گذار باشد، چه پاس گل بدهد چه گل بزند، هدف من هم همین است، اینجا هستم تا به هم تیمی هایم کمک کنم تا با اهدافمان برسیم. وقتی یوونتوس پیشنهاد داد، در مورد آن فکر نکردم، چنین فرصتی را نمی‌توانید رد کنید، از بودن در اینجا بسیار هیجان زده هستم، باشگاه‌های دیگری هم به دنبالم بودند، ولی انتخاب اولم یوونتوس بود."

هافبک ولزی یوونتوس درباره پوشیدن شماره هشت، گفت:

"طبیعتاً خوشحالم که شماره 8 اینجا متعلق به کسی نبود، در آرسنال هم همین شماره را می‌پوشیدم و طبیعتاً با شور و اشتیاق فراوانی آن را پذیرفتم. مارکیزیو اینجا روزهای فوق العاده‌ای داشته، او اینجا بزرگ شده و بازیکن فوق العاده ای است، با او در مرکز پزشکی یوونتوس چند بار صحبت کردم، امیدوارم بتوانم روزهایی مشابه با او را اینجا تکرار کنم."

رمزی در پایان در خصوص ارائه فوتبال زیبا و فلسفه مائوریتسیو ساری گفت:

"ساری مربی بسیار خوبی است، او در چلسی کار بسیار بزرگی انجام داد، تیمش را به دو فینال رساند و در یکی از آن‌ها در لیگ اروپا قهرمان شدند، او چلسی را به جمع چهار تیم لیگ برتر بازگرداند که کار راحتی نبود. امیدوارم او فلسفه و سبک خاص خود را ایتجا هم بتواند فوتبال کند، ارائه فوتبال زیبا و کسب موفقیت ایده آل است، اما همیشه نمی‌توان با فوتبال زیبا به موفقیت رسید و بعضی مواقع شرایط پیچیده می‌شود. چه بهتر که با فوتبال زیبا به موفقیت برسیم، اما به هر حال باید با هر شرایطی بتوانیم کنار بیایم و اطمینان دارم با این بازیکنان و مربی، روزهای خوبی در انتظار خواهد بود."

اخبار مرتبط:

همسایه شدن ساری، دی‌لیخت، رابیو و رمزی

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره ولزی بیانکونری آرون رمزی آرسنال یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال