کهکشانی ها بدون حتی یک خرید در زمستان!

گرچه در ابتدا اخباری مبنی بر تمایل کهکشانی ها به خرید کپا، ایکاردی، تیمو ورنر و چند گزینه دیگر شنیده شد و حتی انتقال سنگربان بیلبائو تا مرز نهایی شدن هم پیش رفت، اما در نهایت پافشاری زیدان برابر مدیریت رئال باعث شد حتی یک بازیکن هم به جمع رختکن این تیم اضافه نشود ......

 گرچه در ابتدا اخباری مبنی بر تمایل کهکشانی ها به خرید کپا، ایکاردی، تیمو ورنر و چند گزینه دیگر شنیده شد و حتی انتقال سنگربان بیلبائو تا مرز نهایی شدن هم پیش رفت، اما در نهایت پافشاری زیدان برابر مدیریت رئال باعث شد حتی یک بازیکن هم به جمع رختکن این تیم اضافه نشود.
در لالیگا، رقبای رئال مادرید همانند بارسا با جذب کوتینیو و یری مینا، اتلتیکومادرید با خرید ویتولو و دیگو کاستا و والنسیا با انتقال کوکلین و ویتو به خوبی خود را در ماه ژانویه تقویت کردند.
اما با بررسی رقبای لیگ قهرمانان رئال مادرید نیز در می یایبم که چلسی (ژیرو، امرسون، بارکلی)، تاتنهام (لوکاس مورا)، منچسترسیتی (لاپورته)، لیورپول (فن دایک) و منچستر یونایتد (الکسیس سانچس)، بایرن مونیخ (ساندرو واگنر)، پاری سن ژرمن (لاسانا دیارا)، بشیکتاش (واگنر و لارین ویدال)، شاختار (دودو) و حتی بازل (آلتی) را به خدمت گرفت و همه به نحوی ترکیب تیم خود را برای ادامه فصل تقویت کردند.
به هر حال زیدان معتقد بود ترکیب فعلی وی برای موفقیت کافی است. تا اینجای فصل و با نتایج ضعیف رئال مادرید در لالیگا و کوپا دل ری، عکس این فرضیه ثابت شده و باید دید در لیگ قهرمانان سرنوشت زیزو و تیمش چه خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال