کوادرادو: آمادگی تیم به سطح مطلوبی رسیده؛ تدارک یک شادی پس از گل جدید با دیبالا

خوان کوادرادو می گوید با تلاش فراوان در حال رسیدن به سطحی خوب است. - بیانکونری پس از سه پیروزی متوالی در سری آ، در ......

خوان کوادرادو می گوید با تلاش فراوان در حال رسیدن به سطحی خوب است.

 - بیانکونری پس از سه پیروزی متوالی در سری آ، در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3-0 مغلوب بارسلونا شد. خوان کوادرادو در خصوص وضعیت یوونتوس به Sky گفت:

طی دو هفته اخیر خیلی خوب کار کرده ام. واضح است وقتی که شروع به کار می کنید، بلافاصله نمی توانید بهترین عملکرد خود را به نمایش گذارید، اما اکنون همه ما با حداکثر تلاش و اراده جدی، به سطح بسیار خوبی دست یافته ایم. ما قطعا می دانیم که چیزهایی برای پیشرفت و بهبود وجود دارد و متعهد هستیم که این کار را هم در فاز دفاعی و هم در حمل توپ انجام دهیم.

وینگر کلمبیایی یوونتوس افزود:

توصیه های ماسیمیلیانو الگری برای رسیدن به اهدافمان بسیار مفید است، که باید تیمی باشیم که همیشه بوده ایم. ما همیشه باید حداکثر تلاشمان را به کار گیریم و از فرصت هایی که نصیبمان می شود، استفاده کنیم. چینش بازیکنان تا یک جایی مهم است، اما آنچه که موجب رقم خوردن تفاوت ها می شود، تمایل به فداکاری است. این قدرت ماست.

وی در پایان در خصوص پائولو دیبالا گفت:

پائولو برای اینکه حتی قویتر شود، هر کاری انجام می دهد. صرفنظر از چیزهای دیگر ما در حال کار بر روی یک جشن پس از گل جدید هستیم. شاید یک رقص باله، حتی با وجود اینکه وی از رقصیدن خجالت می کشد.

تگ ها


اخبار روز خوان کوادرادو یوونتوس فوتبال