کواچ: این یک لحظه تاریخی در فوتبال آلمان بود

نیکو کواچ از پیروزی پرگل و مقتدرانه تیمش مقابل تاتنهام، به عنوان یکی از لحظات تاریخی فوتبال آلمان یاد کرد...

کواچ: این یک لحظه تاریخی در فوتبال آلمان بود

به گزارش خبرنگار مدال، بایرن مونیخ امشب تاتنهام را در لندن ۷-۲ شکست داد تا بدترین شکست خانگی تاریخ تیم‌های انگلیسی در لیگ قهرمانان رقم بخورد. نیکو کواچ پس از کسب این پیروزی اذعان کرد که هیچکس انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشته و این پیروزی را یک لحظه تاریخی در فوتبال آلمان می‌داند. او در پایان بازی گفت:

"کسب چنین نتیجه‌ای باورکردنی نیست و ما انتظار بازی سخت‌تری را در لندن داشتیم. اوایل بازی هم این‌چنین بود و تاتنهام فشار زیادی روی دروازه ما می‌آورد. در این میان واکنش‌های نویر ما را در بازی نگه داشت و باعث شد تیم بتواند جریان بازی را تغییر دهد. ما سعی کردیم بازی را در دست بگیریم و حملات حریف را خنثی کنیم. زدن گل در واپسین لحظات نیمه اول نقش مهمی در رقم خوردن این نتیجه داشت. ما در نیمه دوم کاملاً به بازی مسلط بودیم و تیم همانطوری بازی کرد که من انتظار داشتم. این پیروزی یک لحظه تاریخی در فوتبال آلمان است. ما امسال چالش‌های زیادی پیش رو داریم و از فردا تمرکز خود را روی بازی‌های بوندسلیگا خواهیم گذاشت."

اخبار مرتبط:

گنابری: آرسنالی‌ها از این پیروزی به شدت لذت بردند

تگ ها


سرمربی کروات نیکو کواچ فوتبال جهان باواریایی‌ها پیروزی تاریخی بایرن تاتنهام بایرن مونیخ تاتنهام-بایرن مونیخ UEFA Champions League فوتبال