کواچ: قرار نیست پریشیچ جانشین کسی باشد

نیکو کواچ، سرمربی کروات بایرن مونیخ در مورد انتقال ایوان پریشیچ به این تیم صحبت کرده است...

به گزارش مدال، بایرن مونیخ در تاسبتان امسال و بعد از جدایی بازیکنانی چون فرانک ریبری، آرین روبن و خامس رودریگز تلاش زیادی برای خرید یک مهره هجومی کرد. در حالیکه در تمام طول تابستان صحبت از انتقال لروی سانه، وینگر آلمانی سیتی بود، این بازیکن هفته قبل در دیدار مقابل لیورپول دچار مصدومیت شدیدی شد و بایرن مونیخ در نهایت ایوان پریشیچ، وینگر باتجربه اینتر را به صورت قرضی به خدمت گرفت و حالا نیکو کوواچ از خرید جدید تیمش حمایت کرده است.

نیکو کواچ در مورد شایعه جذب ایوان پریشیچ به جای لروی سانه گفت:  "شما نمی‌توانید در مورد راه حل B ، C یا X صحبت کنید و فکر می‌کنم همه ما باید از خود بپرسیم که آیا اتفاقاتی که اخیراً در اینجا رخ می‌دهد درست است یا نه، هر بازیکنی شایسته احترام است و ایوان پریشیچ جانشین کسی نیست."

سرمربی کروات بایرن مونیخ همچنین در مورد انتقادات از سن خرید جدید تیمش نیز گفت: "من فکر می‌کنم همه چیز خوب خواهد بود. اشتفان افنبرگ نیز در 30 سالگی به بایرن آمد و دستاوردهای زیادی برای این تیم داشت. ما باید این مسائل را فراموش کرده و ببینیم بازیکنان جدید در آینده چه کاری می‌توانند برای بایرن مونیخ انجام دهند."

اخبار مرتبط:

صعود بی‌دردسر بایرن مونیخ به دور بعدی جام حذفی

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان نیکو کواچ ستاره کروات Ivan Perišić بایرن مونیخ اینتر میلان سری آ Bundesliga فوتبال