کواچ: هدایت اسکرا مسئولیت بزرگی است

سرمربی اسبق والیبال ایران که هدایت تیم والیبال اسکرا را برعهده گرفته می گوید که مسئولیت بزرگی را قبول کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، تیم والیبال اسکرا بلخاتوف قرار است در لیگ لهستان با هدایت اسلوبودان کواچ مربی اسبق والیبال ایران مقابل رقیبان خود حضور پیدا کند. کواچ که تا همین اواخر هدایت تیم ملی صربستان در مسابقات قهرمانی اروپا را بر عهده داشت مربی جدید این تیم انتخاب شد.

اسکرا یکی از تیم‌های پلاس لیگای لهستان است که در سال‌های گذشته موفق نشده عملکرد درخشانی از خود به جای بگذارد و برای همین رئیس باشگاه تصمیم گرفت کادر فنی خود را تغییر دهد و کواچ را به عنوان مربی اسکرا اعلام کند.

 کواچ در خصوص هدایت تیم والیبال اسکرا گفت: قبول هدایت این تیم مسئولیت بزرگی است چرا که من فقط چند روز بوده که هدایت این باشگاه را برعهده گرفته ام. ما یک گروه جدید داریم و من در آن انرژی مثبت احساس می کنم.

کواچ با بیان این که پتانسیل زیادی در تیم اسکرا وجود دارد، ادامه داد: ما می خواهیم در زمین صحبت های خود را عملی کنیم و دوست نداریم که فقط در کنفرانس خبری صحبت کنیم. 

میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بعد از قهرمانی والیبال ایران در رقابت های آسیایی به لهستان رفت و با اسکرا به تمرین پرداخت. مسئولان باشگاه اسکرا امیدوارند که باحضور کواچ این تیم تغییر مثبتی داشته و یکی از مدعیان قهرمانی پلاس لیگای لهستان باشند.

 تیلور ساندر ملی پوش آمریکایی اسکرا که یکی از ستاره های جهان والیبال و این تیم لهستانی شناخته می شود، علی رغم تمدید قرارداد به تمرینات این تیم باز نگشته است تا روند قانونی فسخ قرارداد با این بازیکن آغاز شود. به گفته این باشگاه ساندر دیگر بازیکن این تیم نیست و به جای آن دیک کوی قرار است برای اسکرا بازی کند؛ عدم حضور ستاره آمریکا می تواند در آینده یکی از چالش های کواچ در این تیم باشد.

تگ ها


والیبال والیبال