کوتاه از نقل و انتقالات اروپا؛ مگوایر جانشین کمپانی در سیتی؟!

با پایان یافتن لیگ‌های معتبر اروپایی تیم‌ها به دنبال جذب بازیکنان مدنظر خود هستند...

سران باشگاه‌های اروپایی برای تقویت تیم‌های خود در حال بررسی و مذاکره با بازیکنان برای فصل نقل و انتقالات تابستانی هستند.
به گزارش مدال، نگاه کوتاهی داریم به برخی اخبار و ادعاهای رسانه‌های اروپایی در خصوص نقل وانتقالات احتمالی ستاره‌های فوتبال اروپا:
- مارکا: در صورت فروش سمدو، موسی واگی به تیم اصلی منتقل خواهد شد. اگر این اتفاق نیفتد بازیکن به صورت قرضی به یک تیم در ۵ لیگ معتبر خواهد رفت.
کیکر : جولیان برانت از باشگاه های متعددی از جمله آرسنال پیشنهاد دارد اما احتمال انتقال او به دورتموند بیشتر است.
 

- سان اسپورت: آرسنال می‌خواهد برای خرید ویلفرد زاها سه بازیکن جوان خود را وارد معامله کند تا قیمت را کاهش دهد.
- به گزارش مطبوعات اسپانیایی، آرسنال به دنبال جذب نتو، گلر برزیلی والنسیا می‌باشد، بند فسخ این بازیکن 80 میلیون یورو است.
- آاس: دورتموند، مالکوم را می خواهد ولی بازیکن لیگ انگلیس را ترجیح می دهد. باشگاه آلمانی پولیشیچ را از دست داده است ولی بارسلونا از لیگ جزیره هم پیشنهاد دریافت کرده است. اگر این اتفاق بیفته، همه چیز نشان می دهد که او به جزیره خواهد رفت.
- منچستریونایتد در حال بررسی خرید ناثان کولینز از استوک سیتی می باشد. درن فلیچر به این بازیکن 18ساله علاقه مند و به باشگاه  توصیه کرده است با وی قرار داد امضاء کند. کولینز در این فصل فقط 3 بازی انجام داده است.
به گزارش استار: توماس مونیه بازی آخرش را در پارک دی پرانس انجام داد و من یونایتد و اورتون و ارسنال به وی علاقه مند هستند.
 

- ال بانکونرو: گونزالو ایگواین به بازگشت به یوونتوس نزدیک است، چون چلسی تمایلن به فعالسازی هیچ یک از دو بند موجود در قرارداد قرضی وی ندارد.
- به گزارش دیلی‌میل؛ هری مگوایر مدافع لسترسیتی، گزینه اول پپ گواردیولا برای جانشینی کمپانی در منچسترسیتی است
- به گزارش اکسپرس؛ آرسنال به دنبال جذب الکسیس کلود مائوریس مهاجم جوان تیم لوریان فرانسه است.
- ددریک بویاتا مدافع سلتیک به هرتابرلین پیوست
- به گزارش میرر؛ پاری‌سن‌ژرمن به دنبال خرید انگولو کانته هافبک چلسی است
- به گزارش دیلی‌میل؛ تاتنهام با ۴۰ میلیون پوند به دنبال جذب زانیولو هافبک رم است.

تگ ها


هرتابرلین یوونتوس مالکوم کمپانی منچسترسیتی والنسیا انگولو کانته هری مگوایر گونزالو هیگواین تاتنهام آرسنال منچستر یونایتد چلسی لستر سیتی اورتون لیگ برتر فوتبال