کوتینیو: به پیشنهاد بارسلونا فکر نمی‌کنم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، کوتینیو یکی از بازیکنانی است که خواهان زیادی در نقل و انتقالات فوتبال اروپا پیدا کرده است ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، کوتینیو یکی از بازیکنانی است که خواهان زیادی در نقل و انتقالات فوتبال اروپا پیدا کرده است. یکی از تیم هایی که به شدت خواهان جذب این بازیکن است، بارسلونا است که قصد دارد این هافبک هجومی را به دست بیاورد.

کوتینیو درباره پیشنهاد بارسلونا، گفت : صحبت کردن درباره این مساله پیچیده است چون من با باشگاهم قرارداد دارم و زمان کمی هم به پایان آن باقی نمانده است. به همین خاطر تمام تمرکز من معطوف به باشگاه لیورپول و تیم ملی برزیل است. من واقعا در لیورپول احساس خیلی خوبی دارم. همه در این جا من را می شناسند. سخت تلاش می کنم تا بتوانم جایگاهی را که در تیم ملی فوتبال کشورم دارم حفظ کنم. هر بازی برای من از اهمیت خاصی برخوردار است. فقط با پیشرفت و بهتر شدن است که می توانم به این مهم برسم.

او در پایان اضافه کرد:  ما از الان باید به فکر تقویت تیم و انجام بازی های تدارکاتی باشیم تا بتوانیم حضوری قدرتمند در جام جهانی روسیه داشته باشیم. فوتبال برزیل زمان زیادی دارد تا خودش را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده کند.

 

تگ ها


اخبار روز داگلاس کوتینیو فوتبال