کوتینیو راهی بارسلونا می شود.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، بحث درباره انتقال کوتینیو به بارسلونا همچنان ادامه دارد و حالا ESPN به نقل از ESPN Deportes مدعی شده است که بارسلونا برای انتقال کوتینیو با لیورپول به توافق رسیده است ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، بحث درباره انتقال کوتینیو به بارسلونا همچنان ادامه دارد و حالا ESPN به نقل از  ESPN Deportes مدعی شده است که بارسلونا برای انتقال کوتینیو با لیورپول به توافق رسیده است. اگرچه لیورپول قصدی برای فروش وی نداشته ولی کوتینیو شخصاً به سران باشگاه اصرار کرده تا اجازه دهند وی راهی نیوکمپ شود.

دو باشگاه بر سر مبلغ اولیه ۹۰ میلیون یورو به توافق رسیده اند که بر اساس افزونه های موجود در قرارداد، می تواند به ۱۲۰ میلیون یورو برسد. این منبع مدعی شده است که اسکار گرائو به عنوان نماینده بارسلونا دوشنبه شب راهی لیورپول شده تا جزییات انتقال را نهایی کند. طبق اعلام ESPN برزیل، این بازیکن برزیلی چند روز قبل به سران باشگاه گفته که می خواهد راهی بارسلونا شود.

حالا هر دو منبع مدعی هستند که کوتینیو در آستانه انتقال به بارسلونا قرار دارد، چرا که این بازیکن برزیلی به کلوپ اعلام کرده که قصد جدایی دارد و حالا لیورپول هم با فروش وی موافقت کرده است.

تگ ها


اخبار روز فیلیپه کوتینیو بارسلونا فوتبال