کوتینیو: می‌خواهم سال‌های زیادی در بایرن بمانم

فیلیپه کوتینیو هرچند با قراردادی قرضی و یک ساله از بارسا به بایرن پیوسته ولی قصد دارد سال‌های بیشتری برای مونیخی‌ها بازی کند...

به گزارش مدال، جمعه شب بود که خبر توافق اولیه بارسلونا و بایرن مونیخ برای انتقال قرضی فیلیپه کوتینیو منتشر شد و به تایید هر دو باشگاه نیز رسید. کوتینیو روز گذشته وارد مونیخ شد و در تست‌های پزشکی این باشگاه شرکت کرد و امروز انتقالش رسمی شد.

ستاره برزیلی با قراردادی قرضی و یک ساله راهی بایرن شده و مونیخی‌ها علاوه بر 8.5 میلیون یورویی که به بارسا پرداخت خواهند کرد، دستمزد این بازیکن را نیز تقبل کرده‌اند. در قرارداد کوتینیو بند خرید 120 میلیون یورویی نیز گنجانده شده است.

کوتینیو در مراسم معارفه خود به عنوان بازیکن جدید بایرن گفت: "در بارسلونا اوضاع مطابق میلم پیش نرفت ولی بارسا دیگر موضوعی مربوط به گذشته است. حالا اینجا در بایرن هستم و می‌خواهم سال‌ها برای این تیم بازی کنم. میل و انگیزه بالایی دارم و می‌خواهم با بایرن همه جام‌ها را ببرم. دوست دارم به تیم برای موفقیت‌های بیشتر کمک کنم."

کوتینیو ادامه داد: "در بارسا بر تجربیاتم اضافه شد و جام‌هایی را نیز بردم. خیلی چیزها در بارسلونا یاد گرفتم ولی از حالا تمرکزم روی بایرن خواهد بود. پیشنهاد بایرن وقتی رسید و زمانی که برایم از پروژه‌های باشگاه گفتند، دیگر یک ثانیه هم تردید نکردم. با رافینیا و تیاگو در مورد بایرن صحبت کردم و توصیه‌های خوبی نیز گرفتم."

پست بازی: "به شخصه دوست دارم در پست شماره 10 بازی کنم ولی هر جا مربی بگوید بازی خواهم کرد."

اخبار مرتبط:

داستان فیلیپ کوتینیو؛ مونیخ شهر دیگری است

تگ ها


باواریایی‌ها ستاره برزیلی فوتبال جهان انتقال قرضی فیلیپه کوتینیو بارسلونا بایرن مونیخ Bundesliga لالیگا فوتبال