کوتینیو نقشه‌های بارسلونا را برهم زد!

فیلیپه کوتینیو هافبک برزیلی به مسئولان باشگاه بارسلونا اعلام کرده با هرگونه جدایی از نیوکمپ به شکل قرضی مخالفت خواهد کرد و قصد ماندن در اسپانیا را دارد....

به گزارش مدال؛ «فیلیپ کوتینیو» که ژانویه 2018 با 145 میلیون پوند «آنفیلد» را به مقصد «نیوکمپ» ترک کرد، هرگز نتوانست قلب هواداران بارسلونا را همانند هواداران لیورپول برباید و با شروع فصل نقل‌وانتقالات تابستانی آبی‌اناری‌ها تصمیم به فروش او گرفتند.

با این حال هیچ مشتری پر و پا قرصی برای او پیدا نشد و به همین دلیل سران بارسلونا پیشنهاد انتقال قرضی کوتینیو با 27 میلیون پوند و بند خرید در انتهای فصل را به باشگاه‌های انگلیسی ارائه دادند. هدف از این کار نیز تامین بخشی از پول انتقال «نیمار جونیور» به بارسا گزارش شده است.

اما امروز نشریه «موندو دیپورتیوو» اعلام کرد که کوتینیو به مسئولان باشگاه اعلام کرده که خواهان تداوم حضور در نیوکمپ است و اگر بنا بر جدایی‌اش باشد تنها به صورت دائمی از بارسا جدا خواهد شد. به این ترتیب تمام برنامه‌های بارسا برای تامین بودجه خرید نیمار و ایجاد تعادل در تراز مالی باشگاه به سنگ خورد و باید دید آنها چه برنامه‌ای برای تحقق اهدافشان خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

امری: هیچ‌ علاقه‌ای به جذب کوتینیو نداریم!

تگ ها


فیلیپه کوتینیو آبی و اناری‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فیلیپه کوتینیو بارسلونا لالیگا فوتبال