کوتینیو پیشنهاد یونایتد را به خاطر لیورپول رد کرد!

طبق گفته مدیر برنامه‌های فیلیپ کوتینیو، ارتباط قلبی ستاره برزیلی با لیورپول مانع از پیوستن او به منچستریونایتد در این تابستان شده است....

کوتینیو پیشنهاد یونایتد را به خاطر لیورپول رد کرد!

به گزارش مدال؛ در ژانویه 2018 بود که «فیلیپه کوتینیو» به امید روزهای بهتر و رسیدن به قهرمانی‌های بیشتر، آنفیلد را به مقصد نیوکمپ ترک کرد. او که با پیراهن سرخ لیورپول 200 بار به میدان رفته بود، در ترکیب بارسلونا نتوانست آنطور که باید و شاید بدرخشد و حالا خبرهایی مبنی بر بازگشت او به لیگ برتر انگلیس به گوش می‌رسد.

در این بین برخی از رسانه‌های انگلیسی از علاقه منچستریونایتد به جذب ستاره برزیلی خبر دادند. شایعه‌ای که «کیا جورابچیان» مدیر برنامه‌های او در مصاحبه با «تاک اسپورت» به آن واکنش نشان داد و گفت: «منچستریونایتد باشگاه بزرگی است، برخی از بازیکنانی که با من همکاری دارند آنجا هستند و من احترام خاصی به این تیم قائل هستم اما در مورد کوتینیو باید گفت انتقال او به منچستریونایتد محتمل نیست. برای فیلیپه بازی در تیم رقیب لیورپول دشوار است، او علاقه شدیدی به لیورپول دارد و دوران فوق‌العاده‌ای آنجا داشته. بله او از لیورپول جدا شد. گاهی اوقات شما با علم بر اینکه نمی‌توانید همیشه بازی کنید تصمیم می‌گیرید تجربیات جدیدی کسب کنید. جدایی او از لیورپول روی احساسش به این تیم تاثیری نمی‌گذراد و به شدت شیفته لیورپول است و پیشنهاد یونایتد را رد کرده است.»

کوتینیو حتی به بازگشت به لیورپول هم لینک شده، شایعه‌ای که جورابچیان آن را بی اساس می‌داند و معتقد است بارسلونا هافبک 27 ساله خود را حفظ خواهد کرد: «درباره این داستان‌ها چیزی نمی‌دانم. بارتومئو با من رک صحبت کرد و گفت نمی‌خواهد فیلیپه جدا شود و کوتینیو در بارسلونا آینده دارد. آنها برای جذب کوتینیو تلاش بسیاری کردند، او گرانترین خرید تاریخ بارسلونا است و دومین یا سومین خرید گران تاریخ فوتبال محسوب می‌شود. او در کوپا آمریکا هم خوش درخشید و در تیم منتخب تورنمنت قرار گرفت و با برزیل بر جام قهرمانی بوسه زد. او در بارسلونا هم در یک سال و نیم به سه جام قهرمانی رسیده و دوران خوبی داشته. گاهی اوقات بازیکنی در تیمش احساس خوبی ندارد و یا گاهی باشگاه مناسب سبک بازی بازیکنی نیست. اگر شرایط چنین باشد برای کوتینیو بهترین تصمیم را می‌گیریم اما در حال حاضر او در بارسلونا خوشحال است.»

بیشتر بخوانید:

کیا جورابچیان: بارسلونا نمی‌خواهد کوتینیو را بفروشد

تگ ها


فیلیپه کوتینیو کوتینیو منچستریونایتد اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات فیلیپه کوتینیو بارسلونا منچستر یونایتد لالیگا لیگ برتر فوتبال