کودتای بزرگ در ناپل؛ کارلتو اخراج می‌شود؟

با توجه به شرایط عجیب پیش‌آمده در ناپل، کارلو آنچلوتی ممکن است ظرف ساعات آینده از هدایت تیم ناپولی استفعا کند و یا با حکم اخراج از سوی رئیس باشگاه مواجه شود....

به گزارش مدال، ناپولی شب گذشته در خانه برابر سالزبورگ با تساوی یک بر یک متوقف شد اما بحران ناپولی به این نتیجه هیچ ارتباطی ندارد. در واقع اعضای تیم قرار بود تا دیدار برابر جنوا در سری‌آ در اردو بمانند اما به یکباره بازیکنان تصمیم گرفتند شب گذشته پس از ترک سن‌پائولو، راهی خانه‌های خود شوند. ضمن اینکه در زمان حضور اجباری «کارلو آنچلوتی» در کنفرانس خبری، دستیارانش با اتوبوس راهی محل اردوی تیم نشدند.

گفته می‌شود بازیکنان با این تصمیم باشگاه مخالفت دارند و به نوعی علیه باشگاه کودتا کرده‌اند؛ اتفاقی که در آن کارلتو نیز با بازیکنان هم‌نظر است. او چندی پیش از مخالفت خود با این تصمیم باشگاه خبر داده بود. همین پشتیبانی از بازیکنان، رابطه او و «آرلیو دی‌لورینتس» مالک باشگاه را شکرآب کرده و حالا برخی از احتمال اتخاد تصمیمی تند خبر می‌دهند.

در همین راستا «گاتزتا دلو اسپورت» امروز مدعی شد که کارلتو آماده استعفا است اما «اسپورت مدیا ست» باور دارد که دی‌لورینتس پیش از استعفا، کارلتو را اخراج خواهد کرد.

سایت رسمی باشگاه ناپولی هنوز واکنشی به این اتفاقات نداشته و سکوت اختیار کرده است. این در حالی‌ست که صبح امروز اتاق‌های هتلی که برای بازیکنان رزرو شده بود، همگی کنسل شدند.

بیشتر بخوانید:

ناپولی ۱ – ۱ سالزبورگ؛ توقف شاگردان آنچلوتی در سن پائولو

تگ ها


کارلو آنچلوتی کارلتو ناپولی اخراج آنچلوتی استعفا آنچلوتی سری آ فوتبال جهان کارلو آنچلوتی ناپولی سری آ فوتبال