کورتوا : به برد های تاتنهام کاری نداریم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، تاتنهام تنها چهار امتیاز با چلسی با صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس فاصله دارد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و  به نقل از گاردین، تاتنهام تنها چهار امتیاز با چلسی با صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس فاصله دارد. به نظر می رسد در پایان فصل یکی از این دو تیم عنوان قهرمانی لیگ برتری را کسب خواهد کرد. چلسی تا پایان رقابت های لیگ برتر، باید چهار بازی را برگزار کند تا به مصاف تیم های میدلزبورو، وست برومویچ، واتفورد و ساندرلند برود.

تیبو کورتوا درباره شرایط تیمش و رقابت با تاتنهام بر سر کسب عنوان قهرمانی گفت : کاری به نتایج تاتنهام نداریم. البته دوست داریم آنها امتیاز از دست بدهند ولی مهم ترین موضوع این است که خودمان کار خودمان را به درستی انجام بدهیم. دو بازی سخت با ساوتهمپتون در خانه و اورتون در خارج از خانه داشتیم. شاید تاتنهامی ها فرض می کردند در این دو بازی امتیاز از دست بدهیم که ما خوشبختانه توانستیم هر دو بازی را با برد به پایان برسانیم. این اتفاق از اهمیت زیادی برخوردار بود.

وی در ادامه گفت : بازی های زیادی تا پایان لیگ برتر وجود ندارد. به همین خاطر پیروزی برابر اورتون بسیار اهمیت داشت. شروع خوبی در آن بازی نداشتیم و در نیمه دوم نیز بازی نزدیک بود برای ما سخت شود  که خوشبختانه پدرو رودریگس توانست به زیبایی برای ما گلزنی کند. استرس ما کم شد و در ادامه توانستیم گل های دیگری را هم به ثمر برسانیم. شاید کمی خوش شانس بودیم. اورتون تیمی نبود که سه گل در خانه دریافت کند ولی ما موفق به انجام این کار شدیم و اکنون بسیار خوشحال هستیم.

چلسی در بازی بعدی خود میزبان تیم میدلزبورو خواهد بود تا بتواند روند بردهای خود بعد از شکست برابر یونایتد را ادامه بدهد.

تگ ها


اخبار روز چلسی فوتبال