کورتوا: دو واکنش خوب مقابل آرتور و مسی داشتم

تیبو کورتوا، دروازه بان بلژیکی رئال مادرید، معتقد است که هنوز راه زیادی تا قهرمانی در لالیگا باقی مانده است....

به گزارش مدال، شب گذشته بازی برگشت ال کلاسیکو در لالیگا برگزار شد؛ دیداری که نهایتا با پیروزی ۲-۰ رئال مادرید خاتمه یافت تا این تیم در صدر جدول رقابت های لالیگا قرار گرفته باشد. تیبو کورتوا که این روزها در فرم خوبی به سر می‌برد در بازی دیشب نیز عملکرد درخشانی داشت و یک کلین شیت دیگر را از خود به ثبت رساند.

دروازه‌بان برزیلی رئال مادرید درباره پیروزی در بازی حساس برابر بارسلونا گفت: " بعد از دو شکست باید در این بازی دروازه مان را بسته نگه می داشتیم‌. در فاز دفاعی خوب عمل کردیم و من هم در مواقع نیاز واکنش های خوبی نشان دادم. فکر می‌کنم که روی تک به تک آرتور و مسی واکنش خوبی از خود نشان دادم. "

کورتوا درباره نقش هواداران رئال مادرید در این پیروزی و ادامه رقابت‌های لالیگا نیز گفت: " سانتیاگو برنابئو برای ما کلیدی است. اگر هواداران حمایت همه جانبه از ما داشته باشند، می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. ما صدرنشین لالیگا هستیم اما هنوز ۱۲ بازی تا پایان باقی مانده است. دیدار بعدی برابر رئال بتیس خواهد بود که ما باید در آن پیروز شویم."

بیشتر بخوانید:
آنتونی استوکس در فرودگاه بازداشت شد!
کی‌روش: عاشق ایران و مردم مهربان و دوست داشتنی‌اش هستم
استقلال و بدهی ۵۵ هزار دلاری به دو وکیل 

تگ ها


لیونل مسی آرتور ملو فوتبال جهان تیبو کورتوا ال‌کلاسیکو لیونل مسی تیبو کورتوا أرتور رئال مادرید بارسلونا رئال مادرید-بارسلونا لالیگا فوتبال