کورتوا: رئال برای رقابت با بارسلونا به هازارد نیاز دارد

تیبو کورتوا دروازه‌بان رئال مادرید با ستایش از ادن هازارد ستاره بلژیکی هم‌تیمی‌اش می‌گوید رئال برای نبرد قهرمانی با بارسلونا به هازارد آماده نیاز دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیبو کورتوا سنگربان رئال مادرید می‌گوید این تیم اگر بخواهد در ادامه فصل لالیگا برای فتح جام قهرمانی این فصل با بارسلونا رقابتی جدی داشته باشد و موفق شود به ادن هازارد آماده نیاز دارد.

ادن هازارد از زمانی که با قراردادی ۱۰۰ میلیون یورویی از چلسی به رئال مادرید پیوسته با مشکلات متعدد مصدومیت و کمبود آمادگی جسمانی روبرو بوده و تا این لحظه تنها ۱۵ بازی برای سفیدپوشان مادرید انجام داده. پیش از تعلیق لالیگا به دلیل بحران کرونا هازارد با شکستگی استخوان قوزک پا مواجه شد ولی با استفاده از این تعلیق حدودا سه ماهه حالا بار دیگر برای بازگشت به میادین آماده شده است.

کورتوا، سنگربان بلژیکی رئال با تمجید از هموطنش هازارد درباره او به مویستار گفت:" حال هازارد کاملا خوب شده. ضرباهنگی که او دارد فوق‌العاده است ولی باید قدم به قدم به جلو حرکت کنیم. نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که او بدون حضور در شرایط مسابقه در اوج باشد. من معتقدم او آماده است. ما برای مبارزه برای فتح جام قهرمانی به او نیاز داریم".

بیشتر بخوانید:

یونایتد؛ رقیب رئال مادرید برای خرید ستاره آژاکس

خبر بد به بارسلونا؛ رئال و یونایتد هم وارد کورس شدند!

 

 

 

تگ ها


فوتبال جهان ادن هازارد تیبو کورتوا رئال مادرید فوتبال