کورتوا: مرا در اتلتیکو متهم نکنند/ در رختکن از رونالدو نمی‌گوییم

دروازبان رئال مادرید معتقد است برای اتلتیکو همه کار انجام داده اما هواداران این تیم علیه او هستند....

دروازبان رئال مادرید معتقد است برای اتلتیکو همه کار انجام داده اما هواداران این تیم علیه او هستند.

کورتوا که با کهشانی در هفته آینده در دربی مادرید شرکت خواهند کرد درباره این دیدار و حواشی و اتفاقات آن می‌گوید.
به گزارش خبرنگار مدال، تیبو کورتوا با دلخوری از پرتاب اشیا به سمتش و درباره رفتار تماشاگران در دربی مادرید گفت:
"اینکه آیا انتظار دارم چیزی به سمتم پرت شود یا نه؛ من در بلژیک چنین چیزی را تجربه کردم. مقابل اندرلخت بازی کردم و خیلی چیزها پرت کردند. در مقابل اوپن نیز بطری شیشه‌ای به سمتم پرت کردند. این هم متاسفانه بخشی از فوتبال است."
وی افزود: "حیف که هواداران اتلتیکو علیه من هستند. ما بازیکنان بر اساس دوران فوتبالمان تصمیماتی می‌گیریم. اتلتیکو وقتی جوان بودم انتخاب فوق العاده ای برای من بود. سه سال بی‌نظیر را در آن جا داشتم و به عنوان فوتبالیست و همینطور زندگی شخصی پیشرفت کردم اما حالا داستان دیگری وجود دارد."
دروازبان بلژیکی رئال تاکید کرد: "همیشه طرفدار کاسیاس و رئال بودم. فکر نمی‌کنم که باید چنین فرصتی را به خاطر سابقه حضورم در اتلتیکو از دست می‌دادم. در سه سالی که در اتلتیکو بودم همه چیزم را برای آن‌ها گذاشتم و نمی‌توانند من را به چیزی متهم کنند."
تیبو درباره صحبت از رونالدو در جمع کهشانی‌ها تصریح کرد: "در رختکن در مورد او صحبت نمی‌کنیم. مطبوعات نامش را مطرح می‌کنند. بازی‌هایی بود که باختیم اما ده موقعیت گل داشتیم. در همان زمان ممکن بود که رونالدو دو گل در یووه بزند و در موردش صحبت می‌شد."
کورتوا در انتخاب بین نیمار و هازارد توضیح داد: "من مسلماً ادن هازارد را انتخاب می‌کنم. من از ادن خیلی خوشم می‌آید ولی خب تصمیم نهایی با مدیران باشگاه است. نمی‌دانم در نهایت چه خواهد شد. این تصمیمی نیست که به عهده من باشد. ولی انتقال از چلسی به رئال یک انتقال رویایی خواهد بود."