کورتوا: نباید بارسلونا قهرمان لالیگا اعلام شود

گلر بلژیکی رئال مادرید معتقد است که در طول فصل برتر از بارسا نشان داده اند و نباید بارسلونا قهرمان لالیگا اعلام شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نزدیک به دو ماه است که فوتبال در اسپانیا به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده و گفته می شود از تیر ماه از سر گرفته خواهد شد اما هنوز در این زمینه چیزی به طور قطعی مشخص نیست.

از هفته پیش رو تمرینات تیم ها به طور محدود و با رعایت پروتکل های خاصی شروع می شود و باید دید شرایط تا یک ماه آینده چگونه خواهد بود. در صورتی که ادامه لالیگا مقدور نباشد، فصل نیمه تمام خواهد ماند و احتمالا بارسا که پس از ۲۷ بازی، با دو امتیاز بیشتر از رئال صدرنشین است، عنوان قهرمانی را کسب خواهد کرد.

تیبو کورتوا سنگربان بلژیکی رئال، در این رابطه به تی وی پوبلیکا گفت:« تنها دو امتیاز با بارسلونا اختلاف داریم و می توانیم قهرمان شویم. اگر فصل نیمه تمام بماند و بارسا را قهرمان اعلام کنند، یک بدشانسی محض برای ما و تصمیمی کاملا ناعادلانه خواهد بود. دو بار با بارسا بازی کردیم. یک بار در نوکمپ تساوی بدون گل و در بازی برگشت نیز با دو گل در برنابئو شکست شان دادیم تا ثابت شود برتر از آنها هستیم.

در مورد لیورپول داستان متفاوت است. آنها آنقدر با تیم دوم فاصله امتیازی دارند که قهرمانی شان قطعی است ولی در لالیگا اختلاف ما و بارسلونا تنها دو امتیاز است.»

کورتوا ادامه داد:« از نظر من لالیگا باید ادامه پیدا کند و یازده هفته پایانی به انجام برسند ولی قطعا سلامتی در درجه اول اهمیت قرار دارد. باید پروتکل های ایمنی و بهداشتی را رعایت کنیم تا با سلامتی ۱۰۰ درصد به بازی ها برگردیم. می توان نشانه ای نداشت ولی ناقل بود و به همین دلیل باید بسیار مراقب باشیم. شاید خطر ابتلا در صورت ادامه بازی ها وجود داشته باشد و باید این را هم لحاظ کرد ولی واقعا دوست دارم لالیگا دوباره شروع شود.»

بیشتر بخوانید:

ژاوی: مربیگری بارسا رویای من است

تن هاگ و خبر خوب برای چلسی و بارسا درباره اونانا

 

 

 

تگ ها


فوتبال جهان تیبو کورتوا رئال مادرید فوتبال