کورتوا: وسواس ندارم بهترین گلر خطاب شوم

تیبو کورتوا، دروازه بان بلژیکی رئال مادرید از همکاری با کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی این باشگاه خوشحال است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فصل را با برتری پرگل برابر آلاوس آغاز کرد تا نشان دهد در فصل جدید لالیگا در بین تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی جای دارد تیبوکورتوا که اخیرا قرارداد جدیدی با باشگاه رئال مادرید تا سال ۲۰۲۶ امضا کرده مدعی شد هدف این باشگاه پیروزی در بازی های بعدی خارج از خانه تا برگزاری مسابقات در سانتیاگو برنابئو است.

تیبو کورتوا گفت: "من وسواس ندارم که مردم می گویند من بهترین دروازه بان جهان هستم یا نه. مهمترین هدف برای من این است که با تلاش زیاد در مسابقات به تیم کمک کنم. اگر همه درباره شما چنین چیزی بگویند عالی است، اما شما باید سخت کار کرده و تمرکز خود را حفظ کنید، زیرا فردا همه چیز می تواند تغییر کند، بنابراین باید مطمئن شوید که تمام تلاش خود را انجام داده ایم. من قط روی کسب پیروزی متمرکز شده ام.

زیر نظر کارلو آنچلوتی باید به تیم کمک کنم تا مالکیت توپ را حفظ کند. او می خواهد دروازه بان بیشتر در کار تیمی شرکت کند، من باید تیم را از عقب هدایت کرده و به سازماندهی تیم کمک کنم. شروع خوب در لیگ بسیار مهم است.

بازی سختی مقابل آلاوز داشتیم و حالا باید به لوانته و بتیس سفر کنیم. شروع فصل با سه بازی خارج از خانه آسان نیست. ما باید پیروز شده و سپس در ماه سپتامبر به برنابئو باز گردیم تا در حضور هواداران خود بازی کنیم. سطح آمادگی جسمانی تیم مقابل آلاوس نشان داد به شدت تلاش کرده ایم. ما تا دقیقه ۹۵ پرس کرده و به سمت جلو پیش رفتیم که این روند بسیار مهم است."

تگ ها


تیبو کورتوا رئال مادرید