کوریره: دبیاسی به سرنوشت استراماچونی دچار می شود؟

سایت ایتالیایی کوریره به ارزیابی حضور جیانی دبیاسی روی نیمکت مربیگری تیم ملی فوتبال ایران پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از کوریره، بعد از حضور آندره آ استراماچونی در تیم فوتبال استقلال که با مشکلات زیادی روبرو شد و در نهایت از این تیم جدا شد، مربی دیگری از ایتالیا مدنظر تیم ملی فوتبال ایران قرار گرفته است و او جیانی دبیاسی است.
دبیاسی پیشنهادی دو ساله و نیم را از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کرده است. بسته شدن نهایی این قرارداد تا جمعه (امروز) پیش بینی می شود. دبیاسی در گذشته علاوه بر نشستن روی نیمکت مربیگری تورین ، مودنا و اودینزه، همچنین هدایت آلبانی را بر عهده داشت و آن را به اولین رقابت هایش در جام ملت های اروپا رساند.
ماجراجویی در مرحله گروهی برای آلبانی به پایان رسید و این تیم پس از فرانسه و سوئیس و جلوتر از رومانی در رده سوم گروه خود قرار گرفت.
این سایت ایتالیایی در ادامه نوشت: فراتر از سیاست خارجی، ما نمی توانیم مصیبت‌هایی را که تا یک ماه پیش برای آندره استراماچیونی، مربی سابق اینتر و اودینزه در استقلال تجربه شده را  فراموش کنیم (او پاناتینایکوس و اسلاویا پراگ را خارج از ایتالیا هدایت کرد). با ورود به استقلال در تاریخ ۱۳ ژوئن ، او ۱۷۸ روز  روی نیمکت این باشگاه ایرانی ماند و یک تجربه عجیب ولی واقعی را تجربه کرد. ماجرایی که بلافاصله به جهنم تبدیل شد: از وعده های تحقق نیافته در بازار نقل و انتقالات، نداشتن مترجم که نمی توانست روی نیمکت بنشیند، مشکلات اداری برای بازگشت به ایتالیا ، مرکز تمرینی بسته یا گاهی بدون دوش حمام و پرداخت های انجام نشده.
هواداران استقلال بعد از رفتن استراماچونی در خیابان خواستار بازگشت او به این تیم شدند و پس از این اتفاقات اکنون تیم ملی ایران به دنبال یک مربی ایتالیایی است.

بیشتر بخوانید:

احتمال غیبت مجیدی در نشست خبری؛ ۳ استقلال به دبی نرفتند

اکبریان داور بازی بزرگ هفته؛ قاضی خوش یمن برای تراکتور!

پیشنهاد اروپایی هافبک پرسپولیس تکذیب شد+ عکس

 

 

 

تگ ها


استقلال استراماچونی تیم ملی کوریوره ایران دبیاسی ایران فوتبال