کوریره دلواسپورت: تماس رمی‌ها با آزمون

کوریره دلواسپورت معروفترین روزنامه ایتالیا از شکست رم در جذب بلوتی و آغاز مذاکرات برای خرید سردار آزمون خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، از چندی پیش رسانه های روسی و ایتالیایی از علاقه باشگاه رم و ژوزه مورینیو سرمربی این تیم برای جذب سردار آزمون خبر دادند و اکنون به نظر می رسد احتمال جذب این مهاجم ایرانی بیشتر شده است.


روزنامه کوریره دلواسپورت روزنامه‌ای که در رم منتشر می‌شود  از آغاز مذاکرات برای جذب آزمون خبر داد. طبق اعلام کوریره، کلید انتقال سردار به پایتخت ایتالیا، شکست مذاکرات میان رم و تورینو بر سر انتقال آندره آ بلوتی است.


این روزنامه با تیتر "تورینو از درخواست خود پایین نمی آید و جالوروسی ها با اطرافیان فوتبالیست ایرانی تماس گرفته اند" نوشته است که: بدیهی است که آنچه مورینیو (و هواداران) را بیشتر مورد توجه قرار می دهد، ورود به بازار نقل و انتقالات است. اخبار روز از شکست مذاکرات با تورین برای جذب آندره بلوتی خبر می دهند.


رئیس باشگاه تورینو درخواست ۳۰ میلیونی برای جذب بلوتی را رد نمی کند. اگر تماسی بین دو طرف گرفته نشود، این معامله بسته می شود. به همین دلیل رم با اطرافیان آزمون بازیکن ایرانی زنیت سن پترزبورگ که قراردادش در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد، تماس گرفته است.


به نظر می رسد مورینیو طرفدار زیادی دارد و در صورت پیوستن ژکو به یوونتوس، آزمون می تواند زیر نظر ژوزه رشد کند. او متولد ۱۹۹۵ است و قد او نیز ۱.۸۶ سانتی متر بوده و او یکی از هزاران "مسی ها" در دنیای فوتبال است. به او لقب مسی ایرانی را داده اند. باید دید که زنیت برای صدور رضایت نامه او چقدر می خواهد. در واقع جزئیات بیشتری در دست نیست.


آزمون امسال ۲۶ ساله شده و در ۸۳ بازی برای زنیت ۵۲ گل به ثمر رسانده است. ستاره ایرانی در فوریه سال ۲۰۱۹ با رقمی در حدود ۱۲ میلیون یورو به زنیت پیوست و تا ژوئن سال ۲۰۲۲ با این باشگاه قرارداد دارد.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان سردار آزمون فوتبال