کوزین: آنها فقط به فکر فروش بازیکنان هستند.

عدم پاسخگویی مالک شهرخودرو‌ خشم مربی سابق این تیم را در پی داشته است....

درحالی که قرار بود امشب جلسه ای بین فرهاد حمیداوی و مدیر برنامه های استفانو کوزین برگزار شود اما این اتفاق نیافتاد تا مربی ایتالیایی شهرخودرو بشدت نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.


او درین باره ضمن ابراز نامیدی از رفتار نامحترمانه ی مالک شهرخودرو گفت: با اینکه از قبل برای گفتگویی دوستانه هماهنگی ها صورت گرفته بود اما انگار حمیداوی نمی خواست با نماینده من ملاقات کند و پاسخ روشنی به ما بدهد.


کوزین که از او به عنوان دستیار رحمتی در لیگ بیستم هم یاد می شد و تنها عضو کادر فنی شهرخودرو بحساب می آمد که دارای مدرک درجه A مربیگری است و در رقابت های جام باشگاه های آسیا از او به عنوان سرمربی شهرخودرو یاد می شود با صراحت اعلام کرد: بنابراین من هرگز به قطر نخواهم رفت. کار من با شهر خودرو امشب تمام شد. بابت این مساله متاسفم اما نمی توانم رایگان کار کنم!


مربی ایتالیایی همچنین گفت: شهر خودرو یک باشگاه بزرگ است، و بزرگتر خواهد شد اگر رئیس  خیلی جدی تر کار کند. نه اینکه فقط به فکر فروش بازیکنان باشد.


او که بنظر بیشتر از آنکه برای دریافت ۵ ماه از حقوق عقب افتاده اش گله داشته باشد، بخاطر این رفتار غیرمودبانه و غیر حرفه ای شدیدا ناراحت شده بود گفت: من شرایط را درک می کنم و عصبی نیستم، فقط ناامید شده ام. من امیدوارم در FIFA مشکلم را حل کنم، زیرا آقای حمیداوی تلفنش را جواب نداد و انگار نمی خواست اوضاع را حل کند. من ۱۰۰ درصد کار خودم را انجام می دهم و باید بگویم حضور در شهر خودرو باعث افتخار من بود. باوجودی که از تیم های دیگر ایرانی پیشنهاد همکاری دارم اما چون در مشهد مانند خانه ی خودم راحت بودم و آنجا را دوست داشتم علاقمند بودم کارم را در شهرخودرو ادامه دهم چرا که اهداف بزرگی برای این تیم داشتم. اما با این برخوردها و شرایط نمی شود.


کوزین با این حال برای شهرخودرو در جام باشگاه های آسیا آرزوی موفقیت کرد و اظهار داشت: مهدی (رحمتی) یک انسان بزرگ است و خوشحالم که او قصد همکاری با من را داشت. دوست داشتم این اتفاق بیافتد اما دیگر ممکن نیست. امیدوارم مهدی در کارش موفق شود.

تگ ها


استفان کوزین شهر خودرو