کولاکوویچ: امیدوارم فردا بهتر از امروز باشیم

سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم فردا مقابل کره‌جنوبی عملکردی بهتر از امروز داشته باشیم....

سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم فردا مقابل کره‌جنوبی عملکردی بهتر از امروز داشته باشیم.

به گزارش مدال، ایگور کولاکوویچ پس از دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایوان در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: امروز شخصاً توقع این بازی سخت را داشتم. درست است که من اهل صربستان هستم، اما در طول دوران مربیگری ام مقابل تیم های آسیایی زیادی قرار گرفتم.

وی ادامه داد: بازی امروز در مرحله یک چهارم نهایی بود و تمام تیم ها انگیزه زیادی در این مرحله دارند، مخصوصاً وقتی مقابل ایران قرار می گیرند. در ابتدای هر ست مشکلاتی داشتیم و در انتهای ست دوم هم این مشکلات وجود داشت که در نهایت توانستیم بر آنها غلبه کرده و پیروز شویم. انرژی زیادی صرف کردیم و بازیکنانم اهمیت این مسابقه را به خوبی می‌دانستند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص مشکلات در بخش حمله تیم ایران، گفت: خیلی واضح نمی توانم بگویم در حمله مشکل داریم. ما در 55 درصد حملات موفق بودیم و مدل بازی تیم حریف به گونه ای بود که در دفاع خوب کار می کردند. امروز ما 9 دفاع داشتیم، اما واقعیت این است که گاهی نمی توان در دفاع و حمله عملکرد خیلی خوبی داشت.

کولاکوویچ درخصوص آخرین شرایط مصدومیت علی اصغر مجرد، خاطرنشان کرد: مجرد به تازگی از بند مصدومیت رها شده و امروز هم خیلی ساده پرش را شروع کرد. فیاضی هم در گردم کردن دردهایی احساس کرد. در مجموع ما سه مصدوم در این تورنمنت داشتیم، اما در ادامه تورنمنت همه می‌توانند برای ایران بازی کنند.

وی درخصوص بازی فردای ایران مقابل کره جنوبی گفت: مدل بازی کره جنوبی مانند تایوان است. در سه سال اخیر بازی زیادی مقابل کره جنوبی انجام دادیم. کره ای ها قطعاً فردا انگیزه زیادی خواهند داشت، اما امیدوارم فردا بهتر از امروز باشیم.

اخبار مرتبط:

ایران 3 - 0 چین تایپه/ یاران کولاکوویچ حریف کره جنوبی شدند

تگ ها


والیبال ایگور کولاکوویچ تیم ملی والیبال ایران والیبال قهرمانی آسیا 2019 ایران والیبال