کولاکوویچ: ایران باید به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها صعود کند

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران پس از درخشش ملی‌پوشان در لیگ ملت های والیبال، در نشست خبری هفته پنجم این رقابت‌ها شرکت کرد...

سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران گفت: مهمترین نکته این است که ما به جز این هفته، فرصت دیگری برای حضور در مرحله نهایی نداریم و به همین دلیل این تورنمنت برای ما خیلی مهم است.
به گزارش مدال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در جلسه نشست خبری سرمربیان تیم های حاضر در هفته پنجم که به میزبانی بلغارستان برگزار می شود، حاضر شد. 
او در پاسخ به این سوال که تیم ایران تنها با یک برد به دور نهایی صعود می کند، آیا می خواهید با 13 برد به مرحله نهایی برسید یا فقط به قطعی کردن حضورتان در مرحله نهایی بسنده می کنید، گفت:مهمترین نکته این است که ما به جز این هفته، فرصت دیگری برای حضور در مرحله نهایی نداریم و به همین دلیل این تورنمنت برای ما خیلی مهم است. ما می خواهیم از این تورنمنت فرصت حضور در شیکاگو را به دست بیاوریم. حالا اینکه با چند پیروزی آن را تمام کنیم در درجات بعدی اهمیت قرار می گیرند. مهم صعود به مرحله نهایی است.
سرمربی تیم ملی والیبال با اشاره به دیدارهای سخت ایران، تصریح کرد: ما سه بازی سخت داریم و هر سه حریف ما قدرتمند هستند. ما تمام تلاش خود را می کنیم که برنده از زمین بیرون بیاییم.
او درباره بازی با بلغارستان که میزبان این هفته از مسابقات است، عنوان کرد: ما سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان با بلغارستان بازی کردیم که یک برد و یک باخت داشتیم. تیم امسال بلغارستان با حضور بازیکنانی مثل سوکولوف کامل تر از پارسال شده و بازی مقابل این تیم  در حضور هوادارانش برای هر تیمی دشوار است.

هفته پنجم لیگ ملتهای والیبال 2019 از جمعه 7 تیر در کشور بلغارستان آغاز می شود.

اخبار مرتبط:

برنامه کامل هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال 2019

آخرین وضعیت ملی‌پوشان والیبال پیش از شروع هفته پنجم لیگ ملت‌ها

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران لیگ ملت های والیبال لیگ ملتهای والیبال ایگور کولاکوویچ والیبال