کولاکوویچ: درمورد اتفاقات فرودگاه شیکاگو با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکردم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: پس از اتفاقاتی که در فرودگاه شیکاگو رخ داد با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده‌ام....

به گزارش مدال، معطلی کاروان والیبال ایران در فرودگاه شیکاگو سوژه روز رسانه‌های والیبال جهان شده است. یک سایت لهستانی با پرداختن به این اتفاقات صحبت‌هایی را از قول ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران منتشر کرده است.
در این سایت به نقل از سرمربی تیم ملی والیبال ایران آمده است: پس از ورود تیم ملی والیبال ایران به فرودگاه، مأموران FBI همه ما را برای ساعت‌ها در اتاق‌های تنگ قرار دادند، آن‌ها سوال‌های بسیار احمقانه‌ای می‌پرسیدند! چرا بازیکنان تیم والیبال ایران هر هفته ویزای قاره به قاره دارند و کشورهای دیگر مثل بلغارستان، فرانسه، صربستان، آمریکا و روسیه این طور نیستند؟ این ورزش نیست.
در ادامه آمده که کولاکوویچ با حالت عصبانیت شدید این صحبت‌ها را مطرح کرده است. این خبر در برخی رسانه های داخلی و خارجی هم بازتاب‌هایی داشت، اما ایگور کولاکوویچ این صحبت‌ها را رد کرد و اظهار داشت: خوشبختانه همه چیز خوب است. متاسفانه من گزارشی که یک سایت لهستانی نوشته بود را دیدم، اما باید بگویم که من درخصوص اتفاقات فرودگاه با هیچ خبرنگار و رسانه‌ای صحبت نکرده‌ام.
وی ادامه داد: فکر می‌کنم این رسانه از صحبت‌های سال گذشته من استفاده کرده و هیچ اشاره‌ای به زمان آن نکرده است. در فرودگاه من به عنوان اولین نفر از گیت عبور کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم. به دلیل اینکه من از گیت عبور کردم متوجه اتفاقات بعدی نشدم. ظاهراً برای خوش‌خبر و برخی از بازیکنان مشکلاتی پیش آمده بود، اما بازهم تاکید می‌کنم که من در این خصوص با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده‌ام. 
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: خوش‌خبر معمولاً همیشه در کنار من است و او می‌تواند شهادت بدهد من آیا من با رسانه‌ای صحبت کرده‌ام یا خیر. سرپرست تیم ملی بیشتر در جریان جزئیات است و اگر کسی سوالی در این خصوص داشته باشد می‌تواند از او سوال کند.

بیشتر بخوانید:

بیانیه رسمی فدراسیون جهانی والیبال در واکنش به اقدام آمریکایی‌ها

بازتاب رفتار مغرضانه آمریکا با ملی‌پوشان والیبال در رسانه‌های جهان

 

 

 

تگ ها


ایگور کولاکوویچ تیم ملی والیبال ایران لیگ ملت های والیبال 2019 فینال لیگ ملت های والیبال 2019 مرحله نهایی لیگ ملتهای والیبال والیبال