کولاکوویچ: سورپرایز شدم و خوشحال هستم

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل بلغارستان از عملکرد بازیکنان جوان خود ابراز خوشحالی کرد....

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از پیروزی مقابل بلغارستان سورپرایز شدم و بسیار خوشحال هستم، زیرا بازیکنان نشان دادند که در مرحله بعدی می‌توانیم با تمامی نفرات به میدان برویم.

به گزارش مدال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال بعد از پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل بلغارستان در هفته پنجم لیگ ملت‌ها اظهار داشت: پیروزی زیبایی کسب کردیم، زیرا با 6 بازیکن دوم به میدان رفتیم. بازیکنانی که در این فصل زمان زیادی برای بازی پیدا نکرده بودند. آنها بازی خود را انجام دادند و نشان دادند که می‌توانیم روی آنها حساب کنیم. بعضی از بازیکنان بی‌آنکه تجربه بین‌المللی داشته باشند مقابل تیم پرهوادار بلغارستان بسیار خوب بازی کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: از این پیروزی سورپرایز شدم و بسیار خوشحال هستم، زیرا بازیکنان نشان دادند که در مرحله بعدی می‌توانیم با تمامی نفرات به میدان برویم.

کولاکوویچ گفت: من به ۶ بازیکنانم و توانایی‌هایشان اعتقاد داشتم. نمی‌توانم نتیجه پایان مسابقه را پیش‌بینی کنم، اما روی توانایی بازیکنانم در این فضا ایمان داشتم؛ البته به خاطر خستگی سفرهای زیاد، آنها حتی بیشتر از انتظار من بازی کردند.

اخبار مرتبط:
ایران 3 - 0 بلغارستان/ بلغارها حریف جوانان ایران نشدند
گزارش لحظه به لحظه روز دوم از هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال 2019
ایران 3 - 0 بلغارستان/ گزارش لحظه به لحظه

تگ ها


لیگ ملتهای والیبال 2019 والیبال ایران لیگ ملتهای والیبال والیبال لیگ ملت های والیبال 2019 ایگور کولاکوویچ والیبال